2 kitaba 225 TL para verdim

İyi de hocam o kitabın içinde olan sorular grafik tablette var mı ki? Her kitabın kendine özel soruları yok mu?
Hocam Telegram kanallarında PDF'ler mevcut. Şu an göstermem yanlış olur burada. Grafik tableti fare olarak düşünebilirsin. İçinde işletim sistemi falan yok. Fare görevi görüyor. Fareyle yazamadığın yazıyı grafik tabletteki kalem sayesinde yazabiliyorsun. Ben öyle yapıyorum ve memnunum. Sanki kağıda yazar gibi oluyor.

Ucuzmuş. Tek kitaba 150-170 verdiğim zamanlar oldu bu sene. Hepsi de okulun istediği beş para etmez dandik yayınlar. Kötü, çok kötü.

Hocam Telegram kanallarında PDF'ler mevcut. Şu an göstermem yanlış olur burada. Grafik tableti fare olarak düşünebilirsin. İçinde işletim sistemi falan yok. Fare görevi görüyor. Fareyle yazamadığın yazıyı grafik tabletteki kalem sayesinde yazabiliyorsun. Ben öyle yapıyorum ve memnunum. Sanki kağıda yazar gibi oluyor.
Ben normal tablet olarak algıladım 😂
Evet haklısın. Bir ara almayı düşünmüştüm.

@Quarit

Ama tablette her soru çözülmüyor. Bir dönem iPad üzerinden denemeye giriyordum. Soruları yavaş ve dikkat hatası yaparak çözüyordum. Sonra deneme kitaplarından çözmeye başladım. Kitaptan deneme çözdüğümde çok daha kolay odaklanabiliyordum.

Evet hatta orada bir kadın çocuğuna kitap alacaktı 290TL olduğunu görünce bırak okumasın dedi gözleri dolarak.

Öğretmenler soru bankalarının PDF'lerini gönderiyor. Karekök matematik bedavaya geldi mesela. MEB yardımcı kitapları da var, bu sene soru bankalarına para harcamayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı