2 Kıza aynı anda aşık olmak

SuiCast

Kilopat
Böyle tam aşığım diyemem de 2 kızdan da hoşlanıyorum. Üstelik bu iki kız kardeş. Çok içli dışlılar sürekli birlikteler. Ben ablamı 2 aydır aramadım. Bu kızları gördükçe sohbet ediyorum falan da numarasını istemedim daha. Kafamda çözemedim çünkü hangisine yürüsem :) Biri 18 birisi de 17 yaşında. Ben ise daha 19'um. Ne yapacağım bilmiyorum. Kafam allak bullak oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer benim gibi değilsen iki kızı elde edemezsin 😅
Sana nasıl öneri yapsam bilemedim, ikisini de soru vs. sorabilirsin. Hangisi sana daha mantıklı ise ona karşı duygu beslersin.

Ben bu olayda tecrübeliyim. Açılın anlatayım. :D Önce kardeşiyle çıkmıştım. Aradan 1-2 ay geçti ablasıyla muhabbet ediyoruz ama şöyle diyim arşa çıkacak kadar ortak özelliğimiz çıktı ablasıyla. Kafayı yedim bildiğin aynıymışız. Hani ruh eşi derler ya hah ondan. Toplumsal baskı da var açık açık diyemiyorsun. 1 ay sonunda önce o itiraf etti sonra ben ettim. 1 yıl çıktık sonra ayrıldı benden. Yine olsa yine yaparım. O denli kafa dengi uyuştuğum biri karşıma çıkacaksa bu yıllar yılı sürüyor çünkü.

Bu konular açıldı. Fikir verebilir. Hocam daha yaratıcı fikirlere ihtiyacımız var artık.

Geri
Yukarı