2 miners hesabında para nasıl çekiliyor?

Acfergo

Hectopat
Arkadaşım başlamış bu işlerden de pek anlamıyor. Ben de miningten anlamıyorum ama donanımdan voltajlardan vesaire anlıyorum yardımcı oldum. Bir çok bilmediğimiz şey var kafama takılanları sormak istiyorum.
1) Binance hesabı açtı sonra 2 miners hesabına geçti. Buradan biraz ETC kazdı. Şimdi bu parayı nasıl çekebiliyor? 0.1 ETC olduğu an cüzdana geçiyormuş da o cüzdan tam olarak nerede ve nasıl oradan nakit alabiliyor?
2) RX 580 Nitro+ ile 23 mh/s alıyor (4 GB) voltajları frekansı ayarlı 50 derece çalışıyor fakat daha fazla mh/s olmalı sanırım. Hive OS tarzı şeyler kazımı arttırıyor mu? BIOS mod atacağım yine de 30 Mh/s göremeyiz diye düşünüyorum Elpida bellekli zaten.
3) lolminer ile kazım yapıyor daha verimlisi var mı ve fark olursa ne ölçüde olur?
4) Raven coin ve diğer alt coinler Ethereum classic kadar karlı mı? Ona göre değişim yapırabilirim.
5) Mod atmak yaklaşık ne kadar Mh/s etkiler?

Sorular önem sırasına göre sorulmuştur özellikle ilk soru. Kafam allak bullak oldu 2miners ve Binance rakip midir farklı şey midir yoksa birinden kazılır diğerine cüzdan numarası atılır tarzı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance cüzdan adresini girmesi lazım kullanıdğı miner programına.
Cüzdan Binance de eğer orada hesap açtıysa.
Oraya geçerse para ETC / usdt işlem çiftinden dolara daha sonra usdt / try işlem çiftinden TL'ye çevirecek daha sonra banka hesabına aktarır.

Binance cüzdan adresini girmesi lazım kullanıdğı miner programına.
Cüzdan Binance de eğer orada hesap açtıysa.
Oraya geçerse para ETC / usdt işlem çiftinden dolara daha sonra usdt / try işlem çiftinden TL'ye çevirecek daha sonra banka hesabına aktarır.
Anlaım teşekkürler. Binance cüzdan kodu girmiştik zaten. Para tam olarak nasıl çekiliyor yani somut olarak?

Anlaım teşekkürler. Binance cüzdan kodu girmiştik zaten. Para tam olarak nasıl çekiliyor yani somut olarak?

Binance TR de hesap açın ETH'yi dolar olarak bozup ücretsiz olarak Binance TR'ye yollayın.
Orada banka hesabınıza ücretsiz EFT veya havale yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı