2 modemi kablosuz köprülemek

gulgunhasan

Femtopat
Daha fazla  
Elimde 2 adet modem var yeni modemim TP-Link VC220-G3U, eski modemim ise ZyXEL VMG3312-B10B.
Ana modem olarak TP-Link'i kullanmak istiyorum fakat arayüzler farklı olduğu için internetteki kaynakların hiçbirinden yararlanamadım ZyXEL modemi router yapmam için iki arayüzden de anlayan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ilk modem olduğu yerde kalıyor. İkinci modemin arayüzüne giriyorsunuz. İkinci modemin arayüzünden köprüleme yerine gelin. Orada ilk modem ağının ismi gözükür. Onu seçin. Şifre var ise soracaktır zaten. Yapamayacak olursanız modem arayüzünün ekran görüntüsünü çekin. Aşamalı olarak anlatayım.

Bu arada kablosuz bağlanacaksınız değil mi?

Şimdi ilk modem olduğu yerde kalıyor. İkinci modemin arayüzüne giriyorsunuz. İkinci modemin arayüzünden köprüleme yerine gelin. Orada ilk modem ağının ismi gözükür. Onu seçin. Şifre var ise soracaktır zaten. Yapamayacak olursanız modem arayüzünün ekran görüntüsünü çekin. Aşamalı olarak anlatayım.

Bu arada kablosuz bağlanacaksınız değil mi?

Evet kablosuz bağlanmak istiyorum. Beceremedim rica etsem teamweaver üzerinden yardım edebilir misiniz? Instagram'dan ulaşabilirsiniz @gulgunhasan kullanıcı adım.

Geri
Yukarı