2. monitördeki uygulamalar kasıyor

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
Arkadaşlar herkese merhabalar. Şöyle bir sorunla karşı karşıyayım. 2 monitörüm var bundan öncesine kadar sorun yoktu fakat BDO oynuyorum ve yan tarafta yayın açarken veyahut video Discord tarzında bir uygulama varsa aşırı derecede kasıyor. Anca 2. ekrana tıklayıp bakarsam sorun ortadan kalkıyor. Oyunu tam ekran pencerede oynamak zorundayım çünkü yayın açarken durmadan aşağıya iniyor bu da rahatsız edici bir durum. 2070 Super kullanırken sorun yaşamıyordum fakat 6700XT de sorun var.
işlemci: Ryzen 5 5600X + Cougar 240mm Sıvı Soğutma Ekran Kartı: Gigabyte RX 6700XT Anakart: ASUS TUF Gaming X570 4400MHz RAM: Trident Z 16*2 3600MHz CL16 SSD: XPG SX8200 PRO 256 GB + XPG SX6200 PRO 512 GB HDD: Seagate Barracuda 2 TB Kasa: Cougar Gemini S RGB + 750W 80+ Bronze PSU monitör: ASUS ROG XG279Q 2K 170Hz 1Ms + ASUS 60Hz 1Ms Klavye: Corsair K95 Cherry Mix Mekanik Mouse: Logitech G502 SE kulaklık: SteelSeries Arctis 7

Bütün ıvır zıvır her şey burada yazmakta Hz farkından dolayı gelmeyin rica edeceğim çünkü bundan öncesinde çatır çatır kullanmaktaydım. Şimdiden teşekkürler.

Hz farkı dememeniz için extra olarak 144hz ekranımı kullandım aynı oyunda yine aynı sorunu yarattı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar herkese merhabalar. Şöyle bir sorunla karşı karşıyayım. 2 monitörüm var bundan öncesine kadar sorun yoktu fakat BDO oynuyorum ve yan tarafta yayın açarken veyahut video Discord tarzında bir uygulama varsa aşırı derecede kasıyor. Anca 2. ekrana tıklayıp bakarsam sorun ortadan kalkıyor. Oyunu tam ekran pencerede oynamak zorundayım çünkü yayın açarken durmadan aşağıya iniyor bu da rahatsız edici bir durum. 2070 Super kullanırken sorun yaşamıyordum fakat 6700XT de sorun var.
işlemci: Ryzen 5 5600X + Cougar 240mm sıvı soğutma ekran kartı: Gigabyte RX 6700XT anakart: ASUS TUF Gaming X570 4400MHz RAM: Trident Z 16*2 3600MHz CL16 SSD: XPG SX8200 PRO 256 GB + XPG SX6200 PRO 512 GB HDD: Seagate Barracuda 2 TB kasa: Cougar gemini s RGB + 750W 80+ Bronze PSU monitör: ASUS ROG XG279Q 2K 170Hz 1ms + ASUS 60Hz 1ms klavye: Corsair K95 Cherry mix mekanik mouse: Logitech G502 SE kulaklık: SteelSeries Arctis 7

bütün ıvır zıvır her şey burada yazmakta Hz farkından dolayı gelmeyin rica edeceğim çünkü bundan öncesinde çatır çatır kullanmaktaydım. Şimdiden teşekkürler.

İşlemci 1. ekrandaki uygulamaya odaklanıyor diğer taraftaki daha az işlem gücü yesin diye bu yüzden 2. ekranda olan şeyler herkeste kasıyor.
Bildiğim kadarıyla.
İşlemci 1. ekrandaki uygulamaya odaklanıyor diğer taraftaki daha az işlem gücü yesin diye bu yüzden 2. ekranda olan şeyler herkeste kasıyor.
Bildiğim kadarıyla.

Yanlış biliyorsam kesinlikle düzeltin beni bende başka insanları yanlış yönlendirme yapmıyayım.

Geri
Yukarı