2. monitöre görüntü gelmiyor

Dadas2534

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bugün NVIDIA GeForce 531.41 sürümünü güncelledim. 2 monitör kullanıyordum, HDMI ile bağlı olan monitörümde sorun olmadı fakat DisplayPort üzerinden bağlı olduğum monitörüme görüntü gelmiyor. Sürücüyü eski sürümlere yüklemeyi denedim çözüm olmadı yardımcı olabilecek kimse var mı?

Hocam monitörler de seçiliyse bi bios güncellemesi yap istersen, bende de aynı sorun oldu. Sağ olsun buradan bir arkadaş dedi bana da, yaptım düzeldi.

Ayarlardan ekran kısmına gidip 1 ve 2. Monitörlerin seçili olup olmadığına bakar mısınız?
Evet ,2 monitörde seçili.

Hocam monitörler de seçiliyse bi bios güncellemesi yap istersen, bende de aynı sorun oldu. Sağ olsun buradan bir arkadaş dedi bana da, yaptım düzeldi.
Ben 2 monitörü kullanıyordum, ekran kartımı güncelledikten sonra dp port ile bağlı olan monitörüme görüntü gelmedi.

Hocam ben de 3 monitör kullanıyordum sorunsuz bir şekilde. 3. monitörü söktükten sonra ana monitöre görüntü gelmeye başladı ama 2. monitöre görüntü gelmedi. Sürekli olarak kabloyu takıp çıkarıyordum. Buradan o tavsiyeyi verdiklerinde denedim bende. Bi dene istersen.

Hocam ben de 3 monitör kullanıyordum sorunsuz bir şekilde. 3. monitörü söktükten sonra ana monitöre görüntü gelmeye başladı ama 2. monitöre görüntü gelmedi. Sürekli olarak kabloyu takıp çıkarıyordum. Buradan o tavsiyeyi verdiklerinde denedim bende. Bir dene istersen.

Hocam BIOS güncel fakat yine de görüntü gelmiyor, başka çözümü olan var mı?

Hocam ben de 3 monitör kullanıyordum sorunsuz bir şekilde. 3. monitörü söktükten sonra ana monitöre görüntü gelmeye başladı ama 2. monitöre görüntü gelmedi. Sürekli olarak kabloyu takıp çıkarıyordum. Buradan o tavsiyeyi verdiklerinde denedim bende. Bi dene istersen.
Hocam Bios güncel fakat yine de görüntü gelmiyor başka çözümü olan var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı