2 Sene Götürecek PC kaç TL Olmalı ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba. Benim elime yakında 4000TL para geçecek. 2 sene sonra allah izin verirsede üniversiteye gideceğim. Şimdi bu süre zarfında bana 4000TL'yi bir bilgisayara bayılmak mantıklı gelmedi. Zaten üniversiye giderken bilgisayarı sırtıma bağlayıp götürmeyeceğim. Giderken güzel bir laptop alıp gideceğim. Bu yüzden beni 2 sene sorunsuz götürecek bir masaüstü bilgisayara ne kadar vermeliyim ?

2 sene götürecek bir PC 2000 TL olabilir.

Hocam sence bu kasa nasıl olur ? Bura bizim bi bakkal var o satıyo. 650W fiyatına göre çok iyi fakat sertifika yok. Ama 165TLye göre bayağı iyi kasasında hoşuma gitti.

Linkini göndermiyorum reklam olmasın yüceltmiyelim bunları ama kasayı söyleyeyim EZCOOL K5-720B 650W

2 bin liralık kasa 2 yıl götürür ancak her oyun, her çözünürlük ve her grafik ayarında +40 FPS alırsın.
Aslında 2 seneden de fazla götürür Ultra ayar düşkünü değilsen. Mesela beni 4-5 yıl götürür 2 bin liralık bir sistem.

2 bin liralık kasa 2 yıl götürür ancak her oyun, her çözünürlük ve her grafik ayarında +40 FPS alırsın.
Aslında 2 seneden de fazla götürür Ultra ayar düşkünü değilsen. Mesela beni 4-5 yıl götürür 2 bin liralık bir sistem.

Hocam şöyle bir sistem ultra kaldırmaz mı ?

Ezcool K5-720B GP 650W Kasa
ASUS M5A97 Anakart
Gskill 1866MHz 2x4 Ram
Gigabyte GTX770
Seagate Barracuda 1TB
AMD FX 8350
Kingston HyperX SSD
Cooler Master Evo 212 işlemci soğutucu

2000TL'yi geçecek gibi ama sıkıntı yok ultra çalıştırmaz mı bu sistem?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı