2 sene önceki basılan TYT kitapları alınır mı?

Wenlyd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben 11. Sınıfa geçtim. 9. Sınıf kitap alacağım ama 2 sene önceki basılan kitapları mi almam gerekiyor? Bu seneki 9. Sınıf kitaplarini alsamda aynı konular mufredatlar uyar mı, YKS sınavı için hangisini almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyelimki sen 9. sınıftayken Öklid aritmetiği gördün ve şuan kaldırıldı, sınavda Öklid aritmetiği konusu gelmez.

Eğer bütçen yetiyorsa yeni basım almanı tavsiye ederim ancak yetmiyorsa matematik haricini eski alabilirsiniz.

Eğer bütçen yetiyorsa yeni basım almanı tavsiye ederim ancak yetmiyorsa matematik haricini eski alabilirsiniz.

Şu an 11'im ama 9 kitabı yeni alsam 2 sene önceki 9 la aynı olur mu yani bu sene 10 bitti 2021 9 oluyorum o zaman galiba güncel mi alayım ben 9. Sinifken senesinimi alayım hangisi daha iyi olr

Şu an 11'im ama 9 kitabı yeni alsam 2 sene önceki 9 la aynı olur mu yani bu sene 10 bitti 2021 9 oluyorum o zaman galiba güncel mi alayım ben 9. Sinifken senesinimi alayım hangisi daha iyi olr
Güncel al, senin 9. sınıf zamanının kitabını alırsan ve kalkmış konu varsa boşuna işlersin.

Geri
Yukarı