2 senedir çalışmayan HP DeskJet 1510 yazıcı bozulur mu?

Volvo_Penta

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel® Core™ i7 11800H GPU: NVIDIA® GeForce® RTX 3060 Max-P 6 GB GDDR6 192-Bit 130W RAM: Kingston Fury Impact 64 GB 3200mhz DDR4 Ekran: 17,3 FHD 1920x1080 300Hz sRGB %100 IPS

SSD: Samsung 980 PRO M.2 SSD PCIe 4.0 2 TB SSD2: Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD PCIe 3.0 2 TB

WI-FI: Intel® Wi-Fi 6 AX201, 2x2+ Bluetooth 5.2 Klavye: SteelSeries RGB Per Key Gaming Keyboard
Meslek
Müzisyen
Merhaba arkadaşlar, 1-2 senedir hiç kullanmadığım için yazıcımı satmaya karar verdim fakat aklımda soru işareti var. Yazıcıyla en son 2 sene önce çıktı almıştım, 3 ay önce de çalışıp çalışmadığını denemek için tüm özelliklerini test ettim. Kartuşlar donduğu için haliyle baskı alamadım ancak her şey normal şekilde printer çıktıyı verdi. Satacağım kişiye mahcup olmamak adına soruyorum, 2 sene aradan sonra tekrardan dolu kartuşu takılırsa bu printer sorunsuz bir şekilde çalışır mı? Baskı kafasıyla alakalı bir problem oluşmuş mudur? Printer HP DeskJet 1510, bu zamana kadar hep orijinal kartuşlarıyla beraber kullanıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 1-2 senedir hiç kullanmadığım için yazıcımı satmaya karar verdim fakat aklımda soru işareti var. Yazıcıyla en son 2 sene önce çıktı almıştım, 3 ay önce de çalışıp çalışmadığını denemek için tüm özelliklerini test ettim. Kartuşlar donduğu için haliyle baskı alamadım ancak her şey normal şekilde printer çıktıyı verdi. Satacağım kişiye mahcup olmamak adına soruyorum, 2 sene aradan sonra tekrardan dolu kartuşu takılırsa bu printer sorunsuz bir şekilde çalışır mı? Baskı kafasıyla alakalı bir problem oluşmuş mudur? Printer HP DeskJet 1510, bu zamana kadar hep orijinal kartuşlarıyla beraber kullanıldı.
Satın alıp deneyin, fiyata eklersiniz sıfır kartuş diyerek.

Tanklar ve kartuşlar dolar ve değiştirmek zorunda kalırsın onun dışında nemli ortam da durmadığı sürece çalışır.

Tanklar ve kartuşlar dolar ve değiştirmek zorunda kalırsın onun dışında nemli ortam da durmadığı sürece çalışır.

Kartuş zaten kesin donmuştur o kadar süreye ancak yeni kartuş alındığı takdirde tekrar çalışır mı onu merak ediyorum,kendi düşünceme göre çünkü çalışmasına engel olabilecek bir etmen aklıma gelmiyor baskı kafasını nozulunun donması haricinde ki,onu da printer her baskıdan sonra temizliyor diye biliyorum.

Kartuş hortumlarını kontrol et içleri dolumu diye. Bir çubuk yardımıyla tankerin içine çubuk batır bezle sildinde ne kadar kuru?

Yeni konular

Geri
Yukarı