2. sınavlar olur mu?

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cidden anlamadım bize Nisan başı gibi yapılacağı dendi. Hadi bizim için tamam da daha birincileri yapmayanlar daha 1 ay geçmeden ikincileri mi yapacaklar? Ayrıca okuduğum şehir kırmızıya doğru gidiyor. Nasıl olacak bu bilgisi olan var mı?

Cidden anlamadım bize Nisan başı gibi yapılacağı dendi. Hadi bizim için tamam da daha birincileri yapmayanlar daha 1 ay geçmeden ikincileri mi yapacaklar? Ayrıca okuduğum şehir kırmızıya doğru gidiyor. Nasıl olacak bu bilgisi olan var mı?
1. sınavlar yapılır diye düşünüyorum. Ama ikinci dönem sınavları yapılmaz gibi. Ki zaten bir hocamız canlı derslere teşvik etmek için bu tarz bir açıklamada bulunduklarını söylemişti. Herkes farklı konuşuyor, her kafadan başka bir söz çıkıyor. Öğrencilerin başına her gün farklı bir yük yüklemek garip geliyor. Kararlı değiller, her gün fikir değiştiriyorlar. Ne yaptığı belli olmayan bir MEB var başımızda.

Kafalarına göre takılıyorlar ya boş ver çok takma. Eğitimmiş gelecekmiş insan sağlığıymış falan kimin umurunda.

Öyle öyle. Avrupa'daki insanlar bilgisiz, insanların sağlıklarını hiçe sayıyorlar da o yüzden okullarında yüzyüze eğitime başlama hazırlığındalar. Siz böyle yapmaya devam ettikçe MEB sizin tersinize gidecek. Siz kaşındınız liseliler.

Öyle öyle. Avrupa'daki insanlar bilgisiz, insanların sağlıklarını hiçe sayıyorlar da o yüzden okullarında yüzyüze eğitime başlama hazırlığındalar. Siz böyle yapmaya devam ettikçe MEB sizin tersinize gidecek. Siz kaşındınız liseliler.

Vaka sayıları farklı olamaz mı? Avrupa ile ülkemiz arasında?

Yeni konular

Geri
Yukarı