2. Sınavların takvimi benim için paylaşıldı!

İkinci dönemin ilk sınavlarını bize erkenden yaptılar.

2. yazılılar olmayacak. Hangi tur lisedesiniz?

Bu donem su vaka sayıları ile sınavların olacağını düşünmüyorum. İptal edilebilir. Veya en azından ertelenebilir. Ertelemeleri lazim zaten. Hatta iptal edip ilk donem notları ile donemi kapatmalılar. Tek bir sınav için bu kadar öğrenciyi riske atmaya gereksiz olur. Halk için bu kadar önlem alınıyorken üstüne daha da sıkı onlemler yoldayken yazılılar yapilmamali.

2. yazılılar olmayacak. Hangi tur lisedesiniz?

Bu donem su vaka sayıları ile sınavların olacağını düşünmüyorum. İptal edilebilir. Veya en azından ertelenebilir. Ertelemeleri lazim zaten. Hatta iptal edip ilk donem notları ile donemi kapatmalılar. Tek bir sınav için bu kadar öğrenciyi riske atmaya gereksiz olur. Halk için bu kadar önlem alınıyorken üstüne daha da sıkı onlemler yoldayken yazılılar yapilmamali.
Valla hocam biz olduk hatta bazı notları e- okula bile girdiler. Özel fen lisesinde okuyorum bu arada.

3 Mayıs'ta 2. dönem 2. yazılılarımızın başlayacağını, öğretmenlerimiz söylediler. 1. yazılıları olduk zaten.
Yapacak pek bir şey yok takmayın, olun gelin. 2 maske takın, kolonya alın. Değişiklik yapmazlar bu sefer bence.

Bu durumda büyük ihtimalle olmaz ama ziya küçük ihtimalle oynamayı seviyor.
9:05
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizde kasım'daki yazılılar için sınav programı paylaşmışlardı ancak olmamıştı yani hala ertelenebilir hatta ertelenmeli. Yoksa sonumuz çok yakın.

Sınav tarihlerinin belli olması yapılacağı anlamına gelmiyor, bizdede sürekli tarih verip duruyorlardı sonuç olarak erteleniyordu. Şu dönemde sınav yapamazlar. Yani umarım yapmazlar milyon tane performans ödevini yetiştireceğim diye canım çıktı, tabii canım hocalarım çok anlayışlı olduğu için ödev teslim tarihlerini sınav günüyle aynı güne denk getirdiler.

Arkadaşlar benim sınav takvimim paylaşıldı. Bilim kurulu sınavlardan önce son kez toplanır bana kalırsa. Ama bu saatten sonra ne kadar etki eder bilemiyorum. Sonumuz hayır olsun.
Okulların çoğuna yazı gelmedi diye biliyorum. Bizim okulda da önceden böyle tablolar yapıldı ancak 1 hafta sonra hep sınav iptal oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı