2. Sınavların takvimi benim için paylaşıldı!

Özel liseleri bilmem fakat 2.dönemde 1.dönem gibi tek sınav olur bence bu gidişle oda ertelenir 2.dönemde 2 sınav yapamazlar. Şu anda da MEB'den gelen son bildiride muhtemelen bu zamanlarda takvim belirlemeleri ve bize paylaşmaları gerekiyordu okullarda Emir kulu zaten gelen son kararda muhtemelen biraz eskidir pazartesi durumun netleşeceğini düşünüyorum son umudumuz pazartesi yalnız şunu fark ettim hocaların bize attığı liste çok hafifti haftada 3 gün gidiyoruz sadece ve 4 gün evdeyiz yine 6 günde toplam sınavları bitirecekler bizim listeye göre bence fena değil ayrıca sınav günlerinde genelde saatler diğer liselerle çakışmayacak şekilde belirleniyor bence çok büyük bir problem değil benim açımdan sınavlar ben olsa da kurtulsak diye düşünüyorum şu an zira ha bire konu işliyorlar :D

Sınav tarihlerinin belli olması yapılacağı anlamına gelmiyor, bizdede sürekli tarih verip duruyorlardı sonuç olarak erteleniyordu. Şu dönemde sınav yapamazlar. Yani umarım yapmazlar milyon tane performans ödevini yetiştireceğim diye canım çıktı, tabii canım hocalarım çok anlayışlı olduğu için ödev teslim tarihlerini sınav günüyle aynı güne denk getirdiler.
Senin adına üzüldüm kanka.
Özel liseleri bilmem fakat 2.dönemde 1.dönem gibi tek sınav olur bence bu gidişle oda ertelenir 2.dönemde 2 sınav yapamazlar. Şu anda da MEB'den gelen son bildiride muhtemelen bu zamanlarda takvim belirlemeleri ve bize paylaşmaları gerekiyordu okullarda Emir kulu zaten gelen son kararda muhtemelen biraz eskidir pazartesi durumun netleşeceğini düşünüyorum son umudumuz pazartesi yalnız şunu fark ettim hocaların bize attığı liste çok hafifti haftada 3 gün gidiyoruz sadece ve 4 gün evdeyiz yine 6 günde toplam sınavları bitirecekler bizim listeye göre bence fena değil ayrıca sınav günlerinde genelde saatler diğer liselerle çakışmayacak şekilde belirleniyor bence çok büyük bir problem değil benim açımdan sınavlar ben olsa da kurtulsak diye düşünüyorum şu an zira ha bire konu işliyorlar :D
2. sınavı 12. sınıflar için düşünüyorlar galiba. Onlar oldu ya sınavları.

Arkadaşlar benim sınav takvimim paylaşıldı. Bilim kurulu sınavlardan önce son kez toplanır bana kalırsa. Ama bu saatten sonra ne kadar etki eder bilemiyorum. Sonumuz hayır olsun.
Son gün iptal ederler rahat olun. Ölüme gönderecek halleri yok. Yine sağları solları belli olmaz ama.

Olmak 60 bin vaka yollamak biz öğrencileri okula yapmak sınav çok iyi vermek karar.
Eki Görüntüle 989216
1619195837661.png

Telefondayım. Dosya açılmıyor. PDF değil mi bu?
Evet PDF.

Ek olarak artık bu eğitim sistemine ne yapacağımızı bilmiyorum. Bu şekilde yönetilen bir sistem olamaz cidden.
Son gün iptal ederler rahat olun. Ölüme gönderecek halleri yok. Yine sağları solları belli olmaz ama.
Pazar gününden mi bahsediyorsunuz? Bilim kurulunun ne zaman toplanacağı belli değil belli olsa biraz yüreğimize su serper en azından.
Okulların çoğuna yazı gelmedi diye biliyorum. Bizim okulda da önceden böyle tablolar yapıldı ancak 1 hafta sonra hep sınav iptal oldu.
Evet o şekilde ancak çok yakınlaştık artık bir şeylerin belli olması gerekiyor.

Geri
Yukarı