2 tane deneme amaçlı video çektim. Teknik aksaklıklarıda giderdim.

akkayanill

Hectopat
Bazı teknik aksaklıklar olmuştu ama giderdik bunlar bazı komik anlar arkadaşlarım tarafından beğenildi sizinde yorumlarınızı almak istiyorum :D
Not : Şöyle iyi bir webcam almayıda planlıyorum. Webcam + mikrofon tavsiyesini ayrı bir konu açarak soracağım sizlere. Madem bu işi yapıyorum biraz kaliteli yapıyım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
mkeshnoda nesin sen ya ? :D Yapma böyle şeyler. Çık dışarı gez, toz :D. Ben hayatımda sadece Operation Flashpoint Cold War Crisis oyununda korktum :D. Arkadan tank fena attıydı ben ölünce elimde olmadan fareyi fırlatıp, yerimde zıplamıştım :D.

KS
akkayanill

akkayanill

Hectopat
Amacımı şöyle anlatıyım size :D Şimdi ben eskiden Crysis 1 oynarken gerilirdim sonra oyunu bitirdim falan Dota başladım o da beni heyecanlandırdı onunda heyecanı bir yere kadar sonra bitti heyecan falan. Yıllar sonra böyle bir şey yapmak geldi aklıma gerçekten hissederek oynuyorum :D Mutlu oluyorum oyunu yaşayarak oynayınca :D

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Amacımı şöyle anlatıyım size :D Şimdi ben eskiden Crysis 1 oynarken gerilirdim sonra oyunu bitirdim falan Dota başladım o da beni heyecanlandırdı onunda heyecanı bir yere kadar sonra bitti heyecan falan. Yıllar sonra böyle bir şey yapmak geldi aklıma gerçekten hissederek oynuyorum :D Mutlu oluyorum oyunu yaşayarak oynayınca :D
O çok güzel birşey işte. Ben öyle oynuyamıyorum artık :( Sabahın üçünde Half Life, Metro Last Night felan farketmiyor hepsi vız geliyor. Nedense artık oyunlardan zevk almıyorum. Satacağım galiba bilgisayarı. 13 Yıllık oyuncu hayatına veda edicek.

Yeni konular

Yukarı