2 TB USB bellek SATA girişine bağlanabilir mi?

Hard disk mi yapcan. 😃
Evet hocam öyle bir düşünceye sahibim 😁

Hocam USB bellekler verileri taşımak amacıyla yapılmış bir depolama türü. Hani yapılabilse bile ben yapmazdım okuma yazma hızlarında HDD'ler bariz fark atıcaktır

Teoride USB 3.0 teknolojisi saniyede ortalama 450 500 mb veri aktarımı gerçekleştiriyor. Harddiskler ise ortalama 100 150 mb veri okuyor. USB den 200 mb hız alsak bence bu bile gayet güzel.

Zaten sadece programları ona yükleyeceğim. Autocad, Photoshop vb. Bir nevi depolama için kullanıcam.

Evet hocam öyle bir düşünceye sahibim 😁

Teoride USB 3.0 teknolojisi saniyede ortalama 450 500 mb veri aktarımı gerçekleştiriyor. Harddiskler ise ortalama 100 150 mb veri okuyor. USB den 200 mb hız alsak bence bu bile gayet güzel.

Zaten sadece programları ona yükleyeceğim. Autocad, Photoshop vb. Bir nevi depolama için kullanıcam.
Mevcut 3.0 USB bellekler 150 MB okuma. 20 MB civarı yazma hızı sunuyor. USB bellek yerine sabit disk (SSD HDD) tercihinde bulunun.

Bir hayalimiz daha suya düştü. 😒 Bana HDD veya SSD den başka yar yok anlaşılan. Yapılmak istense yapılabilir yani ihtimal var sanırım bunun için doğru mu?

Geri
Yukarı