2 Temmuz'a kadar okul olur mu?

Hocam, en çok nem bizim burada Trabzon. Bir de 1. sınavları olurken bile maç yapmışlardı, yazın virüs azalırsa ne yaparlar acaba.

Kol kola gezen var benim okulumda. Artık nasıl bir delilik ise. Korkmuyorlar galiba virüsten. Ben kapalı alanda durmayayım diye kendimi bahçeye atıyorum hemen millet kol kola geziyor.

1 Haziran'dan sonra yüz yüze eğitim olacak gibi. Zaten 6 Haziran'da LGS var. Bir gevşetiyorlar bir yasak getiriyorlar çoğu ülke vakalara önlem getirmeyi başarmışken biz hala gerideyiz. Kısıtlamaların çoğu bir işe yaramıyor. Tam kapanmada sokağa çıkan insanlar var hala. Bence uzaktan eğitim devam etmeli.

1 Haziran'dan sonra yüz yüze eğitim olacak gibi. Zaten 6 Haziran'da LGS var. Bir gevşetiyorlar bir yasak getiriyorlar çoğu ülke vakalara önlem getirmeyi başarmışken biz hala gerideyiz. Kısıtlamaların çoğu bir işe yaramıyor. Tam kapanmada sokağa çıkan insanlar var hala. Bence uzaktan eğitim devam etmeli.
Yalnız LGS'den sonra hiçbir güç beni ders başına oturtamaz. 1 sene çalışmışım zaten daha ne istiyorsun ey MEB?

Yeni konular

Geri
Yukarı