2 Voltluk Şarj Adaptörünün Telefona Olumsuz Etkisi

serhad34

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Benim 1 voltluk şarj adaptörüm bozuldu. 2 voltluk şarj adaptörü alsam telefonuma bir zararı olur mu ?

Merhaba. Ben cihazı mı ilk aldığımdan beri 2 voltluk şarj cihazıyla şarj ediyorum.Cihazım Samsung s4 ve aldıktan 1 buçuk sene sonra batarya şişmesi nedeniyle serviste bataryası değişti. Aslında bataryanın ömrünü uzun vade de biraz kısaltır diyorlar ama bence pek bir etkisi yok ha tabiki akşamdan takıp sabah çıkarıyorsan şarjdan o zaman etkiler ben böyle yaptığım için şişti batarya.

Merhaba. Ben cihazı mı ilk aldığımdan beri 2 voltluk şarj cihazıyla şarj ediyorum.Cihazım Samsung s4 ve aldıktan 1 buçuk sene sonra batarya şişmesi nedeniyle serviste bataryası değişti. Aslında bataryanın ömrünü uzun vade de biraz kısaltır diyorlar ama bence pek bir etkisi yok ha tabiki akşamdan takıp sabah çıkarıyorsan şarjdan o zaman etkiler ben böyle yaptığım için şişti batarya.
Zaten ne kadar düzgün kullanırsan kullan 1 seneden sonra bataryanın performansı belirgin bir şekilde düşüyor hocam.

O zaman alacağım :) Çünkü 2 voltluk adaptör daha hızlı şarj ediyor. :) Bataryada artık alırız napalım. Diğer türlü de yüzde 10 şarjı 30 dakikada dolduruyor. Çok kötü oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı