2 Yıllık bilgisayar programcılığı bölümü tercihi

Alper Han

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Lise bitti :) Bazı sorunlardan dolayı YGS'ye moralim bozuk ve çalışamamış şekilde girdim.
Diploma Puanım 80 Civarı 4 yılın ortalaması yani veri tabanı okudum. Dikey geçişle bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Tahminen 2 yıl boyunca lisede gördüklerimizi veya bildiklerimizi öğrenicez. Yaptığım tercih doğru mu sizce ? 2 yıllık tam burslu bir şekilde gidebiliceğim bir üniversite var mı bu diploma ile ?

Bunu internetten araştırabilirsin hangi üniversitelere gidebileceğini kesinlikle vardır. 2 yıllık okursun ardından Dgs sınavı ile 4 yıllığa geçiş yaparsın bence.

Açıkcası "düşük profilli" bir üniversiteye kapak atayım düşüncesinde olma bu sana nacizane tavsiyem.Bunu söylememin nedeni bu tür düşük profilli üniversiteler bölümünde bilgili insan yetiştirmek yerine verdikleri rezil eğitimle ancak kobay yetiştirirler. :lanet:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı