2 yıllık kız kankaya doğum günü hediyesi ne alınır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Neredeyse 2 yıllık bir kız kankam var, aramızda bir şeyler geçmedi ama önceden beni sevdi. Şimdi de ondan hoşnut duyuyorum. Sizce ne alabilirim? Yaşımız 15 ve sanalız. Evinin adresini vereceğine emin olsam evine çiçek yollarım ona yazı yazdırırım ama verir mi bilmem. Ne yapabilirim sanaldan öyle iyi kutlama olmaz en iyisi evinin tam adresini bilmek ve ilini biliyorum merkezde oturuyor ama mahallesi falan bilgim yok. Doğum günü 12 Temmuz ve heyecanlıyım. Ne alabilirim? Ne yapabilirim? Para sıkıntısı yok ama değer mi konusunda kafam karışıyor ama neden değmesinki? Benim hayatıma kız cinsini katan, kıskanan, seven, acı çektiren, mutlu eden bir kız için değer. :) siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada alırsam orkide alırım çiçek olarak çünkü dünyadaki ilk çiçek orkide ve o kızda benim hayatıma ilk çiçek olarak girdi, neyse fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse 2 yıllık bir kız kankam var, aramızda bir şeyler geçmedi ama önceden beni sevdi. Şimdi de ondan hoşnut duyuyorum. Sizce ne alabilirim? Yaşımız 15 ve sanalız. Evinin adresini vereceğine emin olsam evine çiçek yollarım ona yazı yazdırırım ama verir mi bilmem. Ne yapabilirim sanaldan öyle iyi kutlama olmaz en iyisi evinin tam adresini bilmek ve ilini biliyorum merkezde oturuyor ama mahallesi falan bilgim yok. Doğum günü 12 Temmuz ve heyecanlıyım. Ne alabilirim? Ne yapabilirim? Para sıkıntısı yok ama değer mi konusunda kafam karışıyor ama neden değmesinki? Benim hayatıma kız cinsini katan, kıskanan, seven, acı çektiren, mutlu eden bir kız için değer. :) siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada alırsam orkide alırım çiçek olarak çünkü dünyadaki ilk çiçek orkide ve o kızda benim hayatıma ilk çiçek olarak girdi, neyse fikirleriniz neler?
Evini nasıl bulup hediye yollayacaksın, o kısmı anlamadım.

Bilinen bir markadan güzel bir çanta alabilirsin uygun fiyatlı. Satın alırken hediye olduğunu belirtip değişim kartını da al. Ayrıyaten ev adresine de gerek yok zaten. Kendisini durumdan haberdar edersin. Yani doğum gününü kutlarsın, hediye göndereceğim falan hangi PTT'den alabilirsin diye sor. Kendisine en uygun PTT şubesine kargolarsın, oda oradan teslim alır. Eve giderse sıkıntı anne, baba şimdi olayı yanlış anlar ve başka birşeyler olur. Senin hediye durduk yere çöp olur riske gerek yok. Sonra çanta eğer hoşuna gitmezse değişim kartıyla mağazaya gidip kendine uygun başka bir şey alabilir. Tabi ki illa çanta olması da gerekmez. Güzel bir elbise alabilirsin. Buradaki kilit nokta satın aldığın mağazanın oradaki ilde de şubesi olması. Böylelikle beğenmezse veya bedeni uymazsa gidip değiştirir rahat rahat kullanır. Çiçek olayına hiç girme bence çok klişe. Takı takmayı seven biriyse güzel bir gümüş kolye, küpe, bileklik set alabilirsin. Tuttuğu takımın formasını alıp formanın arkasına sadece ikinize özel ikinizin anlayabileceği bir şeyler yazdırıp onu gönderebilirsin. Benimde lise döneminde kanka mevzusu vardı. Çok çektim bu hediye derdinden. İsme özel çikolata falan yapıyorlar oda güzelde, temmuzda havalar sıcak olur erir berbat olur. Aklıma güzel bir şeyler gelirse yine yazarım.

Bileklik, kolye, yüzük gibi bir aksesuar çok güzel olur hem kızın her zaman görüp hatırlayacağı bir hediye ve arkadaşları vs. sorduklarında bu takıyı nerden aldığını her zaman gururla senin ismini söyleyip etrafındaki karşı cinsleri tedirgin edebilir kısacası 1 taşla 2 kuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı