₺20.000-25.000 iş için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar, son 2 sene içerisinde hayatımda hiç içli dışlı olmadığım kadar bilgisayarla samimi oldum hala da kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Telekomünikasyon sektörü ile uğraşıyorum ve yeri geldiğinde inanın bana Skype'dan tutun sektörle ilgili operatör sayfaları ve en az 20-30 sekme mailler vs aklınıza gelebilecek bir sürü işlem yapıyorum ve ortalama 1.5-2 senedir kullandığım Monster Abra bilgisayarım bu çok fazla ısınmaya ve 1 tık kasmaya başladı. Beni anlayabilmeniz için baştan bu şekilde uzun bir açıklama yaptım. Almak istediğim yeni bilgisayarımda bütçem 20-25 arası, duruma göre performans çok fark edecekse ₺30 bin kadar bütçe ayırabilirim. Çevremde bu işi yapan çoğu kişi Mac kullanıyor bende Mac'e geçmeyi çok düşündüm fakat Mac ekranlar 13inch ve 16 inch çok alıştım. Mac gibi performans alacağım şarja takmadığımda beni en az minimum düzeyde 8 saat şarjı götürmesi gereken sağlam bir iş istasyonu taşınabilir notebook önerilerizi artı ve eksileriyle birlikte bekliyorum. Önemli olan 2-3 detay var arkadaşlar benim için, aynı anda 20-30 sekme açıkken donmasın işimi götürsün ve şarjı en az 8 - 9 saat götürsün. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Anladigim kadariyla ekran karti tarafiyla isiniz yok. Bu sebeple Huawei MB 16S oneririm kesinlikle. Islemcisi oldukca guclu yeni nesil bir urun. Kasasi oldukca kaliteli, pili uzun gidiyor. Ekran gayet iyi.

Detayli bilgi icin: HUAWEI MateBook 16s– HUAWEI Türkiye
Olabilir.

Olabilir fakat 12700h in 6800HS kadar pil ömrü açısından verimlilik sunacağını pek sanmıyorum, iGPU modunda zeyphrus daha iyi verir gibi.

83WH batarya ve yapilan optimizasyonlar ile 8-10 saat arasi bir pil omru goruyor bildigim kadariyla o cihaz. Ayrica 6800HS ile 12700H arasinda da epey performans farki var. Aradaki fiyat farkina ve MateBook 16S'in kasa ve ekran tarafindaki avantajlarina girmiyorum bile. Ek olarak on tarafta da 1080p kamera mevcut. Toplantilarda epey ise yarar.

Anladigim kadariyla ekran karti tarafiyla isiniz yok. Bu sebeple Huawei MB 16S oneririm kesinlikle. Islemcisi oldukca guclu yeni nesil bir urun. Kasasi oldukca kaliteli, pili uzun gidiyor. Ekran gayet iyi.

Detayli bilgi icin: HUAWEI MateBook 16s– HUAWEI Türkiye
Bu da fena değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı