20.000-30.000TL laptop önerisi

Bütçe
20-30k

İmamic

Centipat
Yer
düzce
20-30k arası Gaming laptop arıyorum, biraz incelemeler yaptım ve ASUS ROG STRIX G15 G513IE-HN076 Ryzen 7 4800H 16 GB RAM 1TB SSD 4 GB RTX3050 Ti 15.6 inç FHD 144Hz adlı laptopu almayı düşünüyorum extra 32 GB RAM da alabilirim ileriye dönük olarak.
GTA 5
Euro Truck Simulator.
BeamNG Drive.
Fall Guys.
Gibi oyunlar oynayacağım ve biraz da TV görevi görsün istiyorum yani film falan da izlemelik bir laptop öneriniz var mı ya da ASUS ROG STRIX G15 nasıl? Bilgisayarlardan pek anlamıyorum.

Bu bütçede sakın 3050 Ti falan almayın, bu model sizi çok uzun süre götürür.

Hocam bu bütçeyle RTX 3050 Ti grafik kartlı laptop almanızı önermem. 4 GB VRAM’i olduğu için bazı yüksek grafikli oyunlarda sorun çıkartabiliyor. Eğer bütçeniz yetiyorsa RTX 2060’lı veya RTX 3060’lı modellere bakmanızı tavsiye ederim.

20-30k arası Gaming laptop arıyorum, biraz incelemeler yaptım ve ASUS ROG STRIX G15 G513IE-HN076 Ryzen 7 4800H 16 GB RAM 1TB SSD 4 GB RTX3050 Ti 15.6 inç FHD 144Hz adlı laptopu almayı düşünüyorum extra 32 GB RAM da alabilirim ileriye dönük olarak.
GTA 5
Euro Truck Simulator.
BeamNG Drive.
Fall Guys.
Gibi oyunlar oynayacağım ve biraz da TV görevi görsün istiyorum yani film falan da izlemelik bir laptop öneriniz var mı ya da ASUS ROG STRIX G15 nasıl? Bilgisayarlardan pek anlamıyorum.
Bu dediğiniz modelin bir sürü özelleştirmesi var, dayım farklı olarak RTX 3050 olanını satın aldı. CS:GO ve Euro Truck Simulator 2 oynuyor çok memnun olduğunu belirtti fakat bataryayı daha deneyimlemediği için birşey söyleyemeyeceğim. Çok zarif şık duruyor fakat ekranı bana biraz küçük geldi ve bu bütçede arkadaşlarında dediği gibi 3050 tercih etmek hata olur.

Aynı modeli gördüm ama arada 10 k fiyat vardı o yüzden yazmadım.

Bütçenizi biraz esnetip attığım modeli almanız iyi olur, tek kanalı boş 32 GB yapmak isterseniz fakat DDR5 olduğu için Single channel olmasındam çekinmeyin. 6800H ve 3060 150W modeli üstüne MUX swtich mevcut.

Bu dediğiniz modelin bir sürü özelleştirmesi var, dayım farklı olarak RTX 3050 olanını satın aldı. CS:GO ve Euro Truck Simulator 2 oynuyor çok memnun olduğunu belirtti fakat bataryayı daha deneyimlemediği için birşey söyleyemeyeceğim. Çok zarif şık duruyor fakat ekranı bana biraz küçük geldi ve bu bütçede arkadaşlarında dediği gibi 3050 tercih etmek hata olur.
Evet ekranı banada biraz küçük geldi.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı