20.000 - 35.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Evet MSI şu anda muhtemel o gözüküyor ama Monster'ı neden tavsiye etmiyorsunuz olumsuz yönleri neler MSI'a göre mesela

MSI kalitesini herkes bilir. En çok güvenilen marka diyebilirim. Monster'ın kasa kalitesinin, batarya ve soğutmasının kötü olduğunu da herkes bilir. Bu kadar yüksek bir bütçe ile Monster alsa alınmaz.

O ne demek Allah aşkına?

Bu modele aşık oldum.
Hocam o model güzel ama 15.6 inç oyun için yetersiz gelebilir. O yüzden 17.3 inç laptop veya çok taşıyorsanız ek bir monitör almanız gerekebilir.

Evet 17.3 daha iyi olur ama bu laptopun tasarımı çok özel, baksanıza çok farklı. Arkadaş 15.6 inç laptoplara bir gidip baksın, küçük gelirse 17.3 seçer.

Arkadaşlar Acer marka bir laptop buldum özelliklerine göre fiyatı biraz ucuz geldi sizce alınır mı bu laptop? 300Hz ekran RTX2080SUPER 32 GB 3000MHz RAM.

Arkadaşlar Acer marka bir laptop buldum özelliklerine göre fiyatı biraz ucuz geldi sizce alınır mı bu laptop? 300Hz ekran RTX2080SUPER 32 GB 3000MHz RAM.

Kasası hakkında herhangi bir şey biliyorsan belki alınır ama bilmiyorsan bilemem. O fiyata fazla ucuz geldi, kasadan ve soğutmadan kısmış olabilirler. Neden MSI'dan uzak duruyorsunuz? Çok iyi değil bu.

Kasası hakkında herhangi bir şey biliyorsan belki alınır ama bilmiyorsan bilemem. O fiyata fazla ucuz geldi, kasadan ve soğutmadan kısmış olabilirler. Neden MSI'dan uzak duruyorsunuz? Çok iyi değil bu.

MSI RAM değerleri biraz düşük gibi geldi (2666MHz) gerçi fazla fark olacağını sanmıyorum ama diğer baktığım laptoplarda Acer 3000MHz Monster 3200MHz.
Şu anda Monster semruk laptopu i9 10900 64 GB 3200MHz 2080SUPER performans ve güç özelliği olarak MSI'dan daha iyi gözüküyor ama kalite olarak çoğu kişi MSI diyor Acer'in özellikleri de fena değil ama fiyatı özelliklerine göre ucuz geldi 3 laptop arasında kaldım şu an.
Düşüncelerim.
1)MSI GE75 Raider.
2) Monster semruk S7 v7.2.1
3) Acer Predator triton 500 (bunda cidden kararsızım pek güvenmiyorum)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı