20.000 - 35.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

MSI RAM değerleri biraz düşük gibi geldi (2666MHz) gerçi fazla fark olacağını sanmıyorum ama diğer baktığım laptoplarda Acer 3000MHz Monster 3200MHz

Laptoplarda ilk bakacağınız şey teknik özellikler olmamalı. Benim önerdiğim modelde 3200 var. O modelin işlemcisi de düşük. Boşuna kasa demiyoruz soğutma demiyoruz. Monster alınmaz. Acer'i de almaman gerektiğini düşünüyorum, incelemesi varsa bakarsın ama şu model mükemmel. Ekranı 17.3 inç olmaması dışında.

Bence bu size yeterli olacaktır.

Hocam sizce de öneri vermek için biraz geç bir vakit değil mi? Konu zaten 2020 Eylül'de açılmış.

Cihazdan son derece memnunum fakat şunu söyleyebilirim 1 yıl sonrasında yeni RTX3 ekran kartlarına sahip laptoplar çıktı ben zaten hem oyun oynuyorum hem iş için kullanıyorum bir sıkıntım olmuyor oyunlar kasmıyor yüksek FPS alıyorum. İşimi sıkıntısız görüyorum ama oyuna çok önem verenler varsa öncelikle masaüstü tavsiyemdir eğer laptop düşünüyorlarsa teknoloji hızlı bir şekilde gelişiyor ve her sene daha iyi laptoplar çıkıyor ona göre alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı