20.000₺ Gaming laptop önerisi

Arkadaşlar abartmayın ben 2015 Mayıs'ta 2300 TL'ye (Mayıs 2015 kuru ile düz hesap 900 dolar) aldığım laptopu 2020 Ekim ayına kadar kullanıp 2400 TL'ye sattım. 5 sene boyunca çatur çutur, bir vidasını sökmeden kullandım, satarkende iyi durumdaydı.
Arkadaşın bütçesi güncel kur ile 2.2K dolar civarına denk geliyor yani 7-8 sene çok rahat götüreceğini düşünüyorum. Kullandığım laptop Lenovo idi, yukarıda önerilenlere baktımda Monster yerine her zaman Lenovo derim açıkçası.

Lenovo dersen saçma demiş olursun nedenleri ise;
1. Monster'ın her türlü servis ve memnuniyet avantajı var.
2. ise o Monster MSI ile ortak hazırlanıp kullanılan bir kasa öyle Clevo kasalar değil MSI kalitesini konuşturmuş.
3. olarak da klavye tarafında SteelSeries var tam MSI laptoplardaki gibi.

Aynısını 1.5 aydır kullanıyorum düşünmeden al diğer laptopların hiçbirinde bu laptoptaki ses kalitesini alamazsın bang and olufsen adlı bir ses sistemi kullanılıyor arabalarda olandan ek olarak RTX 3070 100W haberin olsun ama ben sıkıntı yaşamıyorum RDR2 Full ayarlarda 60'ın altına hiç düşmedim biraz ısınıyor, bende oyun oynarken Turbo Boost'u kapatıyorum FPS de pek değişiklik olmuyor.

Aynısını 1.5 aydır kullanıyorum düşünmeden al diğer laptopların hiçbirinde bu laptoptaki ses kalitesini alamazsın bang and olufsen adlı bir ses sistemi kullanılıyor arabalarda olandan ek olarak RTX 3070 100W haberin olsun ama ben sıkıntı yaşamıyorum RDR2 Full ayarlarda 60'ın altına hiç düşmedim biraz ısınıyor, bende oyun oynarken Turbo Boost'u kapatıyorum FPS de pek değişiklik olmuyor.
Yorumun için teşekkürler
Ps 5 alırsam yanında ekstra 1 DS5 ve Samsung EVO 980 Pro almam lazım

Her iki laptopun linklerini atar mısın?
Evde bilgisayarım yok amacım oyun oynamak PlayStation 4 Pro kullanıyorum. Laptop almaktansa PlayStation 5 mi alayım?
Evde bilgisayarım yok amacım oyun oynamak PlayStation 4 Pro kullanıyorum. Laptop almaktansa PlayStation 5 mi alayım?

Playstatiton 5 ve laptop alabilirsin bence daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı