20.000 TL 17.3 inç Gaming laptop önerisi

Bütçe
20.000 TL

yunusebaran

Hectopat
Öncelikle hepinize merhabalar...

Yıllardır laptop deneyimine alışmış ve şartlar gereği laptop kullanan biriyim ve şu an yeni bir 17.3 inç Gaming laptop almayı düşünüyorum maksimum 20.000 TL bütçem var "HP Omen 17-CB1008NT" ile " Monster Tulpar T7 v21.3.1 17, 3" arasında kaldım. Biri senelerdir HP kullandığım için cezbediyor diğeri ise 240Hz olduğu için (Monster'a nedense pek güvenemiyorum kullanan varsa yazabilir bunu da) fakat bu ikisi dışında çok daha iyi bir laptop önerisi olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Metro Exodus ve Cyberpunk gibi oyunlar oynayacağım bu yüzden RTX istiyorum ama bir yandan Valorant gibi rekabetçi oyunlarda oynayacağımı belirtmek isterim yani Hz önemli bunu göz önünde bulundurursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yıllardır laptop deneyimine alışmış ve şartlar gereği laptop kullanan biriyim ve şu an yeni bir 17.3 inç Gaming laptop almayı düşünüyorum maksimum 20.000 TL bütçem var "HP Omen 17-CB1008NT" ile " Monster Tulpar T7 v21.3.1 17, 3" arasında kaldım. Biri senelerdir HP kullandığım için cezbediyor diğeri ise 240Hz olduğu için (Monster'a nedense pek güvenemiyorum kullanan varsa yazabilir bunu da) fakat bu ikisi dışında çok daha iyi bir laptop önerisi olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Metro Exodus ve Cyberpunk gibi oyunlar oynayacağım bu yüzden RTX istiyorum ama bir yandan Valorant gibi rekabetçi oyunlarda oynayacağımı belirtmek isterim yani Hz önemli bunu göz önünde bulundurursanız çok memnun olurum.

1. önerim

MSI GE75 10SFS modelinede bakılabilir.

1. önerim

Hocam attığın linkteki MSI GE75 Raider "DOA" cihazıdır bu arada.
Böyle cihazın 20 bin lira olmasına şaşırdım ilk başta doa ürünü olduğu için ucuzmuş demek ki.

Konu sahibine önerim Tulpar T7 V21.3.
17.3 inç 240hz ekran, rtx 2070 super ekran kartı yeni nesil i7 işlemci ve rgb aydınlatma.
Bu kadar donanımı 20 bin liraya başka markada bulamazsınız.
Aynı laptoptan bende alacağım büyük ihtimal.

Hocam attığın linkteki MSI GE75 Raider "DOA" cihazıdır bu arada.
Böyle cihazın 20 bin lira olmasına şaşırdım ilk başta doa ürünü olduğu için ucuzmuş demek ki.

Konu sahibine önerim Tulpar T7 V21.3.
17.3 inç 240hz ekran, rtx 2070 super ekran kartı yeni nesil i7 işlemci ve rgb aydınlatma.
Bu kadar donanımı 20 bin liraya başka markada bulamazsınız.
Aynı laptoptan bende alacağım büyük ihtimal.
Almayı düşünüyorum biri şimdi 22.1.1 önerdi daha iyi yeni kasa çok şekil duruyor 165Hz 3060 ekran kartı fiyatı çok daha uygun.

Ben Monster Abra kullanıyorum hocam. Çok fazla sıkıntı yaşayan da var hiç yaşamayan da. Ben şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
Temiz kullanan biriyim benden başka kimse kullanamaz şu zamana kadar elimden 3 laptop geçti üçüne de karım gibi baktım bir kere ne servise gitti ne de donanımsal bir sorun çıkarttılar sadece termal macun değiştiriyordum o kadar. Bu bilgisayara böyle bakarsam Allah'ın izniyle bir şey olmaz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı