20.000 TL Gaming laptop önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
20.000 TL

663803

Kilopat
Gaming laptop araştırıyorum. Şu an için 3 tane laptop buldum. Hangisini almalıyım ya da başka bir öneriniz var mı 20.000 TL bütçe için? Benim isteğim başta ısınma sorunları olmayan bir laptop istiyorum. @messinicocugu

20k bütçede şu an en iyi model Omen 15.
Sağ olun hocam. Teşekkür ederim.

Ekleme: Hocam ben Youtube'daki yabancı kanalların incelemelerine ve oyun testlerine baktım. Ekran kartı sıcaklığı iyi fakat işlemcinin 90 derecenin üstüne çıktığını gördüm çoğunlukla. Laptoplarda bu durum normal mi? Omen 15 ısınan bir laptop mu?

@messinicocugu

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olun hocam. Teşekkür ederim.

Ekleme: Hocam ben YouTube'daki yabancı kanalların incelemelerine ve oyun testlerine baktım. Ekran kartı sıcaklığı iyi fakat işlemcinin 90 derecenin üstüne çıktığını gördüm çoğunlukla. Laptoplarda bu durum normal mi? Omen 15 ısınan bir laptop mu?

@messinicocugu

95 üstüne çıkmazsa sorun olmaz ama yine de 5600H'ın o dereceleri göreceğini sanmam hocam.

95 üstüne çıkmazsa sorun olmaz ama yine de 5600H'ın o dereceleri göreceğini sanmam hocam.
Hocam zaten oyundan oyuna, videolardan videoya göre değişiyordu sıcaklık değerleri. Bu model hakkında çok fazla bir video yok zaten. Başka konulara da baktığımda ısınmaz yazmışlar. 75-90 derece arası gezdiğini gözlemledim. Teşekkürler hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı