20.000 TL Gaming laptop önerisi

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Ben bir laptop bakıyorum. Kesin değil alacağım fakat sadece sormak istedim. 20k gibi bir bütçem var. Monster'dan bu modeli düşünüyorum. Ek olarak buna;

1670266310256.png

Birkaç ek özellik ekledim. RAM'leri ve SSD'yi iki katına çıkarttım. Bildiğim kadarıyla Monster'da ömür boyu bakım mevcut. Bu sistem nasıl? Alınır mı? Ya da bu fiyata daha uygun bir öneriniz var mı? (masaüstü bakmıyorum. Hem yerim yok. Hem de üniversiteye geçeceğim. O yüzden laptop daha kolay olur benim için. Arada oyun da oynarım diye Gaming bakıyorum.)

(FreeDOS olduğunu belirtmeyi unutmuşum. Windows 11 olursa da çok güzel olur.)

Daha iyilerini aticak olanlar vardır hocam.
O yüzden sordum zaten hocam. 2 senedir hp pavlion kullanıyroum. Bu kadar berbat bir şey görmedm. Ekran kartım basit bir oyunda bile 90-96 derece arası. İşlemcimde %60 performans kaybı varmış. Mining falanda yapmadım. Kurtulayım diyorum.

Merhaba öncelikle. Ben bir laptop bakıyorum. Kesin değil alacağım fakat sadece sormak istedim. 20k gibi bir bütçem var. Monster'dan bu modeli düşünüyorum. Ek olarak buna;

Eki Görüntüle 1594581

Birkaç ek özellik ekledim. RAM'leri ve SSD'yi iki katına çıkarttım. Bildiğim kadarıyla Monster'da ömür boyu bakım mevcut. Bu sistem nasıl? Alınır mı? Ya da bu fiyata daha uygun bir öneriniz var mı? (masaüstü bakmıyorum. Hem yerim yok. Hem de üniversiteye geçeceğim. O yüzden laptop daha kolay olur benim için. Arada oyun da oynarım diye Gaming bakıyorum.)

(FreeDOS olduğunu belirtmeyi unutmuşum. Windows 11 olursa da çok güzel olur.)
Aynı özelliklere sahip Excalibur G770 bilgisayarım var ve gayet memnunum. Monster'da soğutma vs. nasıldır bilemem ama pişman olmazsınız bence.

Bunu önerebilirim. İşlemcisi daha iyi bunun.

Bunu önerebilirim. İşlemcisi daha iyi bunun.
Hocam hpye katiyen karşıyım. Çok çektiriyor şuan.

Bunu önerebilirim.
Bakarım hocam teşekkür ederim.

Hocam ryzen işlemcilerde ısıtma sorunu yaşamaz mıyım ? Bildiğim kadarıyla monsterlarda böyle bir sorun yok.
HP'nin sadece Pavilion serileri sorunlu Victus güzeldir hocam ama ben Nitro 5 öneririm.

Aynı özelliklere sahip Excalibur G770 bilgisayarım var ve gayet memnunum. Monster'da soğutma vs. nasıldır bilemem ama pişman olmazsınız bence.
Hocam özür dilerim hemen yazamamışım. Araya kaynamış. Soğutma olarak nasıl acaba? Ekran kartınız kaç derece oluyor acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı