20.000 TL iş ve oyun için dizüstü önerisi

Bütçe
20.000

Gossip Girl

Decapat
Merhabalar. Hem iş hem de oyun için 15.6 inç laptop arıyorum. Satış sonrası desteğinden dolayı Monster markasını düşünüyorum ama onda da fan sesinden korkuyorum, işte sıkıntı olabilir. Bütçe maksimum 20k, önerilerinizi gerekçeli yazarsanız çok sevinirim. X markası diye direkt yazmak yerine veya X markası alınmaz yazmak yerine biraz daha detaylı açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Hem iş hem de oyun için 15.6 inç laptop arıyorum. Satış sonrası desteğinden dolayı Monster markasını düşünüyorum ama onda da fan sesinden korkuyorum, işte sıkıntı olabilir. Bütçe maksimum 20k, önerilerinizi gerekçeli yazarsanız çok sevinirim. X markası diye direkt yazmak yerine veya X markası alınmaz yazmak yerine biraz daha detaylı açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

MSI'ın birkaç versiyonunda kasadan ötürü ısınma sorunu vardı. Yanlış yönlendirmek istemediğim için o ürünleri paylaşmadım.
Casper'ı zaten önermiyoruz, önereni de dikkate almamanızı öneririm.
Eğer yurt dışından getirtebilirseniz Lenovo'nun birkaç modelini bu bütçe ile satın alabilirsiniz ancak gümrükte 1 ay mı kalır 2 ay mı kalır orasını bilmiyorum. Yıl başlangıcında olduğumuz için gümrükler fazlasıyla yoğun.
Satış sonrası desteği önemsediğinizi belirtmişsiniz bu konuda Monster'ı öneririm. Geçmişte yaşanan olumsuz olaylar sebebiyle itibarlarını düzeltmeye çalışıyorlar. Bu konuda satış sonrası destek kendini bayağı geliştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı