20.000 TL laptop önerisi

Monster sizi uzun götürmez.
Ben de böyle düşünüyorum o yüzden monster tercihim değil.
Monster kalite olarak önermem. ASUS ve MSI serisinde de genel olarak ısınma oluyor. Casper zaten söylememe gerek yok en basitinden tek slot 16 GB takıyorlar. En az şikayet duyduğum cihazlar genelde HP ve Dell cihazlar. Ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum. Kendime alacak gibi düşünüp yazdım. Faydası olur umarım.
Asus ve MSI'ın yanında Dell ve HP daha alt segment kalmıyor mu neden böyle düşünüyorsun.

--------------------------------
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınızı inceledim, sanırım MSI veya Asus modellerinden birini tercih edeceğim bir kaç gün içinde model karşılaştırması için tekrar buralarda olurum :D İyi forumlar.

Son düzenleme:
23kya bu var ama ben olsam Acer alırım hem F p ürünü hem de renkleri iyi ve 14.7k fiyatı. Isı değerleride iyi diyorlar.

Son düzenleme:
23kya bu var ama ben olsam Acer alırım hem F p ürünü hem de renkleri iyi ve 14.7k fiyatı. Isı değerleride iyi diyorlar.

Aga renkleri iyi diye bilgisayar mı alınır gözünü seveyim :D

Son düzenleme:

ASUS ROG STRIX G15 G512 CORE İ7 10875H 2.3GHZ-16GB-1TB SSD-15.6"-RTX2070 8GB-W10​

Tekrardan merhaba arkadaşlar yukarıda özellikleri yazan aşağıda linki bulunan modele hakkında yorum yapar mısınız, siz olsanız alır mıydınız?

Laptop

ASUS ROG STRIX G15 G512 CORE İ7 10875H 2.3GHZ-16GB-1TB SSD-15.6"-RTX2070 8GB-W10​

Tekrardan merhaba arkadaşlar yukarıda özellikleri yazan aşağıda linki bulunan modele hakkında yorum yapar mısınız, siz olsanız alır mıydınız?

Laptop

bilmiyorum ama renk doğruluğu açısından iyi olmayabilir eğer ekranı %45 ntsc ise sonuçta 18k para veriyorsun bence
Bunuda alabilirsiniz 17kya 32gb ram dual channel olabilir ve rtx 2070 256gb ssd var ve 1tb hdd
Rtx 2070 max q

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı