10000-20000 TL Gaming laptop önerisi

Aynı fiyat bandında daha iyi cihazlar bulabiliceğinizden eminim hocam.

Önerebileceğiniz bir model var mıdır?

Şahsen MSI pek beğenmiyorum ama şöyle bir modeli var.

Monster'da da şöyle bir model var.

Bu ikisi de attığınızdan hem daha güzel hem de daha ucuz. Hemde Türkiye malı olduğu için garantileri var.

Buna ek olarak yukarıda @Sir Lewis'in attığı model hepsinden güzel duruyor.
Linke tıkladım da 32 GB RAM 1TB SSD yazan link, içine girince 16 GB RAM 512 GB SSD'ye dönüşüyor.

Monster'a çok ılımlı bakmıyorum, beğenmeyenler fazla.

Türk markası mı bu? Hiç duymamıştım.

17.000 lira verip 8 GB RAM mi kullanacaksın?

Keşke 17.000 olsa, 22.800 vergilerle.
@Radeon RX 5500M

Son düzenleyen: Moderatör:

Monstera çok ılımlı bakmıyorum beğenmeyenler fazla.

Türk markası mı bu hiç duymamıştım.

Keşke 17.000 olsa 22.800 vergilerle.
@Radeon RX 5500M

O paraya 8 GB RAM :)) komedi olur hocam, büyük zamlar ve dolara bağlı fiyat artışından beri.
Piyasayı takip etmediğim için bir model öneremesemde 23K paraya bu cihazın alınmayacağını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Evet bence de Monster'dan uzak durun nedendir bilmem TR de çök seveni, önereni var.
Acer ve Lenovo kalitesine güvenirim keza ASUS ve MSI bakın hocam.

Monstera çok ılımlı bakmıyorum beğenmeyenler fazla.

Türk markası mı bu hiç duymamıştım.

Keşke 17.000 olsa 22.800 vergilerle.
@Radeon RX 5500M

Monster'ın yeni serileri sıkıntılı sanırım herkesten çeşitli sorunlar duyuyorum. Eski modellerinden birini kullanmıştım ki kullandığım hiç sorun çıkarmayan bilgisayarlardan. Baya memnundum yani. Hem kasası da metaldi.

MSI ise çevremde msi kullanıp sağlam olanı daha görmedim. İlla ki bir yerleri bozuluyor(özellikle klavyesi) Asus ise eski asustan fersah fersah uzak. Zamanının en kaliteli markasıydı bana göre, ne alırsam özellikle asus marka olmasına dikkat ederdim. Ancak şimdiki laptop modelleri rezalet kalitede diye düşünüyorum.

Lenovo kullanmadım ama ürünleri gayet güzel duruyor.

Şu an hp omen kullanıyorum, kalitesi gayet güzel.

Monster'ın yeni serileri sıkıntılı sanırım herkesten çeşitli sorunlar duyuyorum. Eski modellerinden birini kullanmıştım ki kullandığım hiç sorun çıkarmayan bilgisayarlardan. Bayağı memnundum yani. Hem kasası da metaldi.

MSI ise çevremde MSI kullanıp sağlam olanı daha görmedim. İllaki bir yerleri bozuluyor(özellikle klavyesi) ASUS ise eski ASUS'tan fersah fersah uzak. Zamanının en kaliteli markasıydı bana göre, ne alırsam özellikle ASUS marka olmasına dikkat ederdim. Ancak şimdiki laptop modelleri rezalet kalitede diye düşünüyorum.

Lenovo kullanmadım ama ürünleri gayet güzel duruyor.

Şu an HP Omen kullanıyorum, kalitesi gayet güzel.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

O paraya 8 GB RAM :)) komedi olur hocam, büyük zamlar ve dolara bağlı fiyat artışından beri.
Piyasayı takip etmediğim için bir model öneremesemde 23K paraya bu cihazın alınmayacağını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Evet bence de Monster'dan uzak durun nedendir bilmem TR de çök seveni, önereni var.
Acer ve Lenovo kalitesine güvenirim keza ASUS ve MSI bakın hocam.

Evet 8 GB yetersiz kalıyor ama işlemci ve ekran kartı makul gibi gözüküyor.

Geçen gün İtopya'da Aorus 15G kc 18k olmuştu. Arada bir düşüyor takip ederseniz görürsünüz.

İyi bir laptop mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi bir laptop mu ?
Gördüğüm kadarıyla iyi ama birkaç sorunu var. Anlatmam uzun sürer forumda bu bilgisayar ile ilgili konular açılmıştı araştırın isterseniz biraz. Ben de aldım pazartesi kargo gelecek. O sorunlardan beni etkileyen sadece fan sesinin fazla olması onu da UV olmazsa Mhz düşürerek çözerim. Geldiğinde detaylı bir inceleme konusu açacam sizi de etiketlerim isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı