20.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Asder

Picopat
Daha fazla  
Tercihen Intel işlemcili ve Nvidia kartlı olmasını istiyorum. Monitör için özellikle bir isteğim yok. Bu işlerden pek anlamıyorum, şimdiden teşekkürler. Hocam sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca bir kanalın sistem toplamasını mi beklemeliyim yoksa direkt almalı mıyım? @messinicocugu

Son düzenleme:
Tercihen Intel işlemcili ve Nvidia kartlı olmasını istiyorum. Monitör için özellikle bir isteğim yok. Bu işlerden pek anlamıyorum, şimdiden teşekkürler. Hocam sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum @messinicocugu
Sistemin işlemcisini Ryzen 5 5600, ekran kartını Inno3D RTX 3060 TI Twin x2, SSD'sini Kioxia Exceria M.2, kasasını da GameGaraj Aquarius-Mesh yaptığınızda şu an 16.651 TL gözüküyor.

Eğer kasayı DLX-21 Mesh yaparsanız daha iyi olur ama monitörle birlikte bütçenizi 400-500 TL aşar. Aşmasını istemiyorsanız Aquarius-Mesh yapın.

Monitör:
veya

Son düzenleme:
Sistemin işlemcisini Ryzen 5 5600, ekran kartını Inno3D RTX 3060 TI Twin x2, SSD'sini Kioxia Exceria M.2, kasasını da GameGaraj Aquarius-Mesh yaptığınızda şu an 16.651 TL gözüküyor.

Eğer kasayı DLX-21 Mesh yaparsanız daha iyi olur ama monitörle birlikte bütçenizi 400-500 TL aşar. Aşmasını istemiyorsanız Aquarius-Mesh yapın.

Monitör:
veya
Dediğiniz şeyleri yaparak aldım, yardımınız için teşekkürler.

Tercihen Intel işlemcili ve Nvidia kartlı olmasını istiyorum. Monitör için özellikle bir isteğim yok. Bu işlerden pek anlamıyorum, şimdiden teşekkürler. Hocam sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca bir kanalın sistem toplamasını mi beklemeliyim yoksa direkt almalı mıyım? @messinicocugu
Anakartı sipariş ederken sipariş notu kısmına Ryzen 5000 işlemciler için BIOS güncellemesi istiyorum diye yaz yoksa sistem çalışmaz.
2X https://www.hepsiburada.com/gskill-...gaza=Hepsiburada&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.22.2

Son düzenleme:
@NYTMARE İşlemci ekran kartını besleyebilir mi? şuanlık 1080p için düşünüyorum, bir de anakart tarafında ilerleyen zamanlarda işlemci değiştirmek istersek hangi işlemcileri takabiliriz am4 soket için uygun olanlara rahatlıkla yeterli olur mu?

@NYTMARE işlemci ekran kartını besleyebilir mi? Şu anlık 1080p için düşünüyorum, bir de anakart tarafında ilerleyen zamanlarda işlemci değiştirmek istersek hangi işlemcileri takabiliriz AM4 soket için uygun olanlara rahatlıkla yeterli olur mu?

Ryzen 5600 RX 6700 XT'ye kadar rahat besler RX 6800'de az bir şey darboğaz yapar ama 2K'da kullanırsan darboğaz olmaz.

Geri
Yukarı