20.000 TL sistem önerisi

Oyun ve yayıncılıkta kullanmak üzere 20.000 TL civarında sistem önerisi istiyorum arkadaşlar. RTX 3070'in kaliteli bir modeli olursa içinde sevinirim. 😄

Haziran temmuz ayını bekleyin derim o zaman 3080'li bile toplayabilirsiniz belki.

Haziran temmuz ayını bekleyin derim o zaman 3080'li bile toplayabilirsiniz belki.

İnternette RX570-580 kartları 5-6k ya koymuşlar şaka gibi bana göre 2K bile etmez. Fiyatların düşeceğini sanmam ancak, o fiyata RTX3060'lı çok rahat toplarsınız, hatta o fiyat bandında 3060'lı laptoplar bile var.

Arkadaşlar hazır sistem de önerebilirsiniz. Bilsem ki haziranda toparlayacak bekleyeyim ama en erken 2022 başı toparlanacak gibi gözüküyor. Mevcut laptop yetmiyor artık çoğu yerde ve yeni sistem almak zorundayım. İçinde ısınma, düşük çekirdek hızı gibi sorunları olmayan bir RTX 3070 olan hazır sistem önerebilirseniz sevinirim. 😃

Oyun ve yayıncılıkta kullanmak üzere 20.000 TL civarında sistem önerisi istiyorum arkadaşlar. RTX 3070'in kaliteli bir modeli olursa içinde sevinirim. 😄

Arkadaşlar hazır sistem de önerebilirsiniz. Bilsem ki Haziran'da toparlayacak bekleyeyim ama en erken 2022 başı toparlanacak gibi gözüküyor. Mevcut laptop yetmiyor artık çoğu yerde ve yeni sistem almak zorundayım. İçinde ısınma, düşük çekirdek hızı gibi sorunları olmayan bir RTX 3070 olan hazır sistem önerebilirseniz sevinirim. 😃

Hocam bu fiyata 3070 zor.

Hocam bu bilgisayar bu kasa seçilip alınırsa gayet güzel olur.

Geri
Yukarı