20.000 TL sistem önerisi

cyrsolom

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3070 ya da 3070 Ti olan tercihen AMD bir sistem istiyorum. Mvme SSD 1TB güzel olur monitörüm M27Q 2K 170Hz 4 5 gün sonra alıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer sitelerden de baktım ama en iyi seçenek olarak bunları buldum. Bu arada siteler güvenilir forumda genellikle önerilen siteler.

Diğer sitelerden de baktım ama en iyi seçenek olarak bunları buldum. Bu arada siteler güvenilir forumda genellikle önerilen siteler.
Hem Amd Hemde İntel Sistem Önerilerim Bunlar
Deluxe 7A-RTX3070Ti | Game Garaj

Can sungur olanı tercih mi etsem 1tb ssd var, bu arada zaten bu sitelere bakıyorum genellikle
Can sungurda 240mm olaydı keşke
Hem Amd Hemde İntel Sistem Önerilerim Bunlar
Deluxe 7A-RTX3070Ti | Game Garaj

intel olanı almayı düşünüyordum bi baktım 10. nesil

Can sungur olanı tercih mi etsem 1TB SSD var, bu arada zaten bu sitelere bakıyorum genellikle.
Can sungurda 240mm olaydı keşke.

Intel olanı almayı düşünüyordum bir baktım 10. nesil.

Benim de tercihim bunu almanız bu arada bence bu fiyata özellikleri gayet iyi piyasayı az çok biliyorsunuzdur.

120mm ve GeIL RAM olması etkiler mi bir de 3070 Ti gereksiz diyorlar peki 2K da 170 FPS alır mıyım?
Bu arada monitör boş boş duruyor PC 4 5 güne alsam haftaya gelse bayağı bekleyeceğim

120mm ve GeIL RAM olması etkiler mi bir de 3070 Ti gereksiz diyorlar peki 2K da 170 FPS alır mıyım?
Bu arada monitör boş boş duruyor PC 4 5 güne alsam haftaya gelse bayağı bekleyeceğim.

Can sungur incelemesini yapmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı