20.000 TL üniversite için laptop önerisi

Berk1278

Centipat
Daha fazla  
Bu konu da çok fazla konu açtım ama artık netleştirmek istiyorum. Bu yıl üniversiteye gideceğim orada kullanmak için bir laptop alacağım. R6, Valorant, HOI gibi oyunlar oynarım anlayacağınız çok yüksek sistem istemeyen oyunlar. Soğutmasının iyi olmasını önemsiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konu da çok fazla konu açtım ama artık netleştirmek istiyorum. Bu yıl üniversiteye gideceğim orada kullanmak için bir laptop alacağım. R6, Valorant, HOI gibi oyunlar oynarım anlayacağınız çok yüksek sistem istemeyen oyunlar. Soğutmasının iyi olmasını önemsiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam bana kalırsa aşağıya bıraktığım linkteki laptop işini çok rahat görür hem oyun anlamında sizi yarı yolda bırakmayan rtx i var tasarım olarakta çok zarif bı mimariye sahip üniversite için olduğundan dolayı da hocaların verdiği ödevleri yapma ve bunları kaydetmekte 1 TB ssd ile başarılı olduğu için bence bunu alabilirsiniz ama yinede diğer cevaplarla yine bı karsilastirmanizi yapmanızı öneririm

Arkadaşlarıma bir süredir bakıyorum. Size görünüşünden soğutmasına bulduklarımı atayım. Ama şuna kulak verinki eğer oyuncu laptobu alıyorsanız FPS'e değil oynanabilirliğe bakın. Çünkü neredeyse tüm oyuncu laptopları yüksek kullanımda fazlaca ses çıkaracaktır.
Taşınılabilirlik açısından:
yanında ekstra hediyeler mevcut. Ancak oyun için harici ekran kartı yok.
İnce bir tasarıma sahip

Diğerleri:

Son düzenleme:
Hocam bana kalırsa aşağıya bıraktığım linkteki laptop işini çok rahat görür hem oyun anlamında sizi yarı yolda bırakmayan rtx i var tasarım olarakta çok zarif bı mimariye sahip üniversite için olduğundan dolayı da hocaların verdiği ödevleri yapma ve bunları kaydetmekte 1 TB ssd ile başarılı olduğu için bence bunu alabilirsiniz ama yinede diğer cevaplarla yine bı karsilastirmanizi yapmanızı öneririm

burda daha ucuza buldum bir farkları yok değil mi aralarında

Arkadaşlarıma bir süredir bakıyorum. Size görünüşünden soğutmasına bulduklarımı atayım. Ama şuna kulak verinki eğer oyuncu laptobu alıyorsanız FPS'e değil oynanabilirliğe bakın. Çünkü neredeyse tüm oyuncu laptopları yüksek kullanımda fazlaca ses çıkaracaktır.
Taşınılabilirlik açısından:
yanında ekstra hediyeler mevcut. Ancak oyun için harici ekran kartı yok.
İnce bir tasarıma sahip

Diğerleri:

hocam attığınız lenovo da ok hoşuma gitti ama bu tuf serisine insanların bir tavrı var sürekli ısınmasını kötülüyorlar dedikleri kadar var mıdır?

hocam attığınız lenovo da ok hoşuma gitti ama bu tuf serisine insanların bir tavrı var sürekli ısınmasını kötülüyorlar dedikleri kadar var mıdır?
Evet sanırım A15 serisi için böyle söylemler mevcut. Mesajımı düzenledim. Ne olur ne olmaz insanları yanlış yönlendirmek istemem.

Bunun sebebinin sanırım ufak gözlemler sonucunda ulaştığım Asus'un ekran kartının güç girişi değerini yüksek tutması. Mesela önerdiğim Lenovo'da 55W iken Asus'ta 95W ekran kartı. Bunu göz önünde bulunduralım.

Hocam son olarak okul için istiyorsanız ve zaten direkt oyun odaklı bir PC olmayacağı için Lenovoyu kesinlikle öneririm. Hepsiburada'daki değerlendirmelerini de okuyabilirsiniz. @Berk1278

Hocam bi farkları yok ama bitmiş gözüküyor bende ama isterseniz 1 2 k daha ucuz verip 512 GB SSD li modelinide alabilirsiniz eğer harici bir USB kullanırım derseniz böylece tasarruf etmiş olursunuz tufa gelince de hocam tuf serisi asusun üvey çocuğu gibi kalmış bana kalırsa Asusun çok inceleyerek ve severek yaptığı bi seri izlenimi vermiyor insana normal bir pcyi gaming yapıp hafif fiyatı düşük yapıp satmaya çalışmışlar izlenimi veriyor bana ama karar sizin kesinlikle

Yeni konular

Geri
Yukarı