20.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Dvre

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Eğer büyük ekran istiyorsanız Acer güzel. 17.3 inç ve soğutma performansı da gayet iyi. Ha yok o büyük ve ağır olur diyorsanız da Lenovo tercih edebilirsiniz.

Merhaba; ben de yarın alacağım o yüzden karar verdiğim laptopu paylaşmak istedim.

ASUS ROG STRIX G15 G513IE-HF056 R7-4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 Ti 300Hz 15.6" Dos​

Alacağım. Özellikle gidip bir tekno markette baktım RGB'li klavyesi çok hoşuma gitti. Bir de tek tuşla performansı görebildiğimiz ekran. Lenovo da almak istedim ama Legion almayınca Ideapad de çok kararsız kaldım şimdi bakınca ekran kartı da 3060 ama bilemedim...

Acer ve lenovoda kullanılan rtx 3060 ekran kartı performansı aynı mıdır? Soğutma olarak hangisi daha iyidir kullanan ve tecrübe eden var mı? Oyun oynamak için alacağım ve genellikle joystick ile oynayacağım.

Acer ve lenovoda kullanılan rtx 3060 ekran kartı performansı aynı mıdır? Soğutma olarak hangisi daha iyidir kullanan ve tecrübe eden var mı? Oyun oynamak için alacağım ve genellikle joystick ile oynayacağım.
Ben kendim Nitro kullanıyorum soğutma performansı gayet güzel. Bendeki R5 4600h ve GTX 1650'li model. Ama sizin attığınız model daha güncel ve soğutması benimkinden de iyi. Lenovoda da ısınma sorunu yok ama eskiden Coil Whine sorunları vardı. Sizin attığınız kasada bu durum var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı