20.000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000
Hocam benim önceki konularıma bakabilirsiniz bu aldığım HP Pavilion modelinde bir şarj problemi vardı. Aldıktan hemen bir gün sonra MediaMarkt’a götürmüştüm cihaz değişimi yapmışlardı. Şahsen bana yardımcı oldular baya. Bu yüzden MediaMarkt tavsiyemdir.
Anladım hocam ben teknosadan almıştım geri almadılar garantiye yolla dediler yolladım bir şey değişmemişti.Mediamarkt daha iyi bir seçenek o zaman

Asus TUF Gaming F15 FX506HC-HN409 i5 11400H 15.6

Bu nasıldır sizce hem fiyat olarakta bir tık daha uygun

https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüst...7b-859d-36aeb4267479&pd_rd_i=B0BH4LK6NH&psc=1

Peki bu nasıl sizce? Victus çok sade bir tasarımı var Gaming gibi gelmiyor ama kaliteliyse alabilirim? Umarım çok darlamıyorumdur

Sıkıntı yok hocam, düşük fiyatta bunu alman daha iyi olur.

Anladım hocam hani ben 17 bine pc alıp oyun+ joystick falan dizerek max 20 bin tl ye getirmeyi planlıyordum aslında.O yüzden son attığınız Acer mantıklı geldi sadece bu Mağaza satıcıları güvenilir oluyor mu onu bilemedim

Anladım hocam hani ben 17 bine PC alıp oyun+ joystick falan dizerek Max 20 bin TL'ye getirmeyi planlıyordum aslında. O yüzden son attığınız Acer mantıklı geldi sadece bu Mağaza satıcıları güvenilir oluyor mu onu bilemedim

Sıkıntı olmaz hocam, aynı şekilde teknorya Teknosa'da da satıyor, istersen oradanda alabilirsin.

Geri
Yukarı