20.000TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan wh1te
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 855
Bütçe
20000

wh1te

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım alacakmış rica etti benden. Ben de buraya geleyim dedim 20 bin TL'yi biraz aşabilir fakat sınır 25 bin TL. Önerilerinizi bekliyorum iyi günler.

Toplayacak misin, hazir mi?

Sadece oyun mu, yoksa render falan var mı?

Overclock (hiz asirtma) yapacak misin?

Sessizlik arkadasiniz icin onemli mi?

Goruntu arkadasiniz icin onemli mi?

Full ekran kartimi basalim (tabii uygun olacak parcalarla) yoksa dengeli sonradan yukseltilebilecek bir şey mi yapalim.

Eger DLSS, Ray Tracing gibi seyleri onemsemiyorsan ve Full en ust FPS istiyorsan AMD ekran karti, yok onemsiyorsan NVIDIA ekran karti.

(1 adet hard disk seçerse güzel olur)

1648585292508.png

23550 ediyor bu şekilde gayet iyi.

(1 adet hard disk seçerse güzel olur)

Ya ben su PSU'lara olan dikkatsizligi anlamıyorum, kalitesiz PSU tum sistemi yakabilir nereden biliyoruz ne PSU oldugunu?

Ya ben su PSU'lara olan dikkatsizligi anlamıyorum, kalitesiz PSU tum sistemi yakabilir nereden biliyoruz ne PSU oldugunu?

Hocam aigo PSU bilmediğimi nereden çıkarttın?
Az önce GameGaraj'a sordum;
Sistemlerimizde kullandığımız PSU'lar 80+ Bronze sertifikalıdır ve sisteminizin güç gereksinimlerini fazlası ile karşılamaktadır. Dünyanın Önde gelen Teknoloji ürünleri ve PSU üreticilerinden biri olan AIGO tarafından üretilmiştir ve marka olarak Game Garaj, model olarak ise ''AIGO GP650'' modelidir. Özellikler: 1: Güç kaynağı boyutu: 160mm*150mm*85mm 2: Güç standardı: ATX 12V 3: CPU aralığı için: AMD, Intel 4: PFC tipi: Aktif PFC 5: Nominal güç: 650W 6: Maksimum güç: 850W 7: Verim: %80 8: Giriş voltajı: 160V-264V 9: + 3.3V çıkış akımı 20A + 5V çıkış akımı 15A + 12V1 çıkış akımı 48A - 12V çıkış akımı 0.3A + 5Vsb çıkış akımı 2.5A 10: Geniş voltajı destekler: Evet 11: Sıcaklık kontrolünü destekler PWM: Evet 12: Kimlik doğrulama: CB, CCC, FCC, class, B, CE, ROHS 13: Ürün ağırlığı: 1900g 14: Desteklenen güç kaynağı: 20P/ 24P anakart 15: Güç çıkışı tasarımı: Multiplex +12V 16: IDE arabirimi: 2 17: SATA arabirimi: 4 18: CPU arabirimi: P4+4 19: Video kartı arabirimi: (6PIN+2) *2

Dosya Ekleri

• 1648585461054.png
    1648585461054.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 19
Hocam aıgo hakkinda hicde iyi seyler duymadim ben.

Hocam duyduğunuz şeyleri atar mısınız teknoloji şans işidir gelmiş geçmiş en iyi markalar hakkında bile kötü söylentiler var gel gelelim aigo PSU gayet kaliteli ve sağlam bir PSU'dur GameGaraj sistem kullanan arkadaşların %80'i aigo PSU kullanıyor. (bende kullanıyorum gayet sessiz çalışıyor)

Hocam duyduğunuz şeyleri atar mısınız teknoloji şans işidir gelmiş geçmiş en iyi markalar hakkında bile kötü söylentiler var gel gelelim aigo PSU gayet kaliteli ve sağlam bir PSU'dur GameGaraj sistem kullanan arkadaşların %80'i aigo PSU kullanıyor. (bende kullanıyorum gayet sessiz çalışıyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı