20-21.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20-21Bin

Efe Alçı

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Oyuncu laptopu arıyorum çeşitli marka ve modeller arasında kaldım. Belirli bir bütcem var 20-21bin civarında. Kimisi MSI kimisi ASUS önerdi. Monster öneren kişiler biraz daha az genelde sıkıntı yaşamış kişiler olduğundan dolayı önerilmiyor. Monster notebook kullanan var mıdır? Lütfen sadece Monster kullanan arkadaşlar veya kullanan arkadaşları olanlar cevaplarlarsa daha net bir sonuca varırız. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

Kendim kullanmadım ancak forumda haliyle kullanan kişi olmuş. Tanıdığım kullananlar da var. Kasasını dışarıdan gördüğüm gibi kalitesizliğin kokusunu alıyorum. Tulpar'ların da pek bir farkı yok. Forumlarda gördüğüm üzere sadece Semruklar iyi.

Monster notebook kullanan var mıdır? Lütfen sadece Monster kullanan arkadaşlar veya kullanan arkadaşları olanlar cevaplarlarsa daha net bir sonuca varırız. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
Eski bir Abra kullanıcısıydım, biraz ısınıyordu. Tulpar serisinde o sorunu çözdüğünü söylüyorlardı ama kullanmadığım için bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Oyuncu laptopu arıyorum çeşitli marka ve modeller arasında kaldım. Belirli bir bütcem var 20-21bin civarında. Kimisi MSI kimisi ASUS önerdi. Monster öneren kişiler biraz daha az genelde sıkıntı yaşamış kişiler olduğundan dolayı önerilmiyor. Monster notebook kullanan var mıdır? Lütfen sadece Monster kullanan arkadaşlar veya kullanan arkadaşları olanlar cevaplarlarsa daha net bir sonuca varırız. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
Monster kullanıyorum bir sıkıntım yok benim ama Monster ürünleri şans işi şansınız iyiyse alın hocam :D

Geri
Yukarı