20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Laptop alacağım ama Monster çok fazla eleştiri almış abim Monster almıştı herhangi bir sıkıntısı yok. Teknik servis olsun müşteri hizmetleri olsun bana çok ilgili geldiler. Onun için Monster almak istiyorum bildiğiniz en iyi Monster modeli varsa. Yoksa Monster'dan iyi bu deyip sebebiyle yazabilir misiniz?
Almayı düşündüğüm PC Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
1.porttaki SSD'yi Samsung'un 2TB'lık 7000 MB 5000 MB olan SSD ile değiştirip almayı düşünüyorum o şekilde fiyatı 25.5bin
Özellik olarak iyi fakat bu markayı pek önermiyorlar. Bazı modelleri çok sıkıntılı. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

Şunu da unutmayın alacağınız SSD gen 4, Laptop PCle 4.0 desteklemiyorsa o hızları alamazsınız.
Desteklenmese o yükseltilebilir olmaz monster teknik servis kendisi yapıyor ama yine de soracağım.
Özellik olarak iyi fakat bu markayı pek önermiyorlar. Bazı modelleri çok sıkıntılı. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.
Onun için açtım ama artık monster almaya karar verdim gibi sadece model araştırıyorum.

Satmak için koyabilirler.
Kullanılan işlemci PCIe 4.0 destekli.
Desteklenmese o yükseltilebilir olmaz monster teknik servis kendisi yapıyor ama yine de soracağım.

Onun için açtım ama artık monster almaya karar verdim gibi sadece model araştırıyorum.
1-Kullanılan işlemci PCIe 4.0 destekli.

2-Monster Abra serisi sorunludur. Tulpar iyi bir seri.

Monster tercih ederim hocam. Legion kasası kaliteli diye daha düşük özelliklere o kadar para vermeyi tercih etmiyorum açıkcası. İşlemci açısından inteller daha iyi bence sadece oyun oynama amacındaysanız bir şey diyemem. Ben yüksek özellikleri ve müşteri hizmetini tercih ederdim.

Monster tercih ederim hocam. Legion kasası kaliteli diye daha düşük özelliklere o kadar para vermeyi tercih etmiyorum açıkcası. İşlemci açısından inteller daha iyi bence sadece oyun oynama amacındaysanız bir şey diyemem. Ben yüksek özellikleri ve müşteri hizmetini tercih ederdim.
Benim kafadan insanlar istesine seni de ekledim.

Monster tercih ederim hocam. Legion kasası kaliteli diye daha düşük özelliklere o kadar para vermeyi tercih etmiyorum açıkçası. İşlemci açısından Intel'ler daha iyi bence sadece oyun oynama amacındaysanız bir şey diyemem. Ben yüksek özellikleri ve müşteri hizmetini tercih ederdim.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum o yüzden Monster Tulpar'dan laptop bakıyorum teknik servis olarak çok ilgililer. Sitelerine üye olmuştum ve bir modeli yapılandırıp sepete atmıştım aramışlardı direkt bir sorunuz var mı tarzında bayağı ilgililer o konuda.

İşlemcinin 4.0 destekliyor olması laptopun 4.0 desteklediği anlamına gelmiyor ki?
Bu arada konuşulan laptoplar PCle 4.0 destekliyormuş. Ancak v17.2 gibi modellerde desteklememesine rağmen 4.0 SSD yükseltmesi açık.
V17.2 4.0 destekli değil mi?
Öğle.
Yani destekli olması lazım.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum o yüzden Monster Tulpar'dan laptop bakıyorum teknik servis olarak çok ilgililer. Sitelerine üye olmuştum ve bir modeli yapılandırıp sepete atmıştım aramışlardı direkt bir sorunuz var mı tarzında bayağı ilgililer o konuda.
Evet çok ilgililer.

Yeni konular

Geri
Yukarı