20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Evet 140W v21.7'de. Sizin sipariş neden gelmedi arayıp sordunuz mu? Ön sipariş mi verdiniz yoksa?
Trendyolda fiyat iyiydi (23500) satıcı da kendileri olduğu için oradan verdim. En geç 11 ocak kargoda diyordu (monster yazan tarihleri tutturuyoruz demişti) ama gelen giden kargolanan yok henüz.

Trendyolda fiyat iyiydi (23500) satıcı da kendileri olduğu için oradan verdim. En geç 11 ocak kargoda diyordu (monster yazan tarihleri tutturuyoruz demişti) ama gelen giden kargolanan yok henüz.
Bende Tulpar 21.8.1 sipariş ettim sitesinden. Ön sipariş olarak geçildiği için hepsi malesef ki bekleme sürecinde kalıyoruz 1 hafta falan oldu benim de sipariş vereli.

Trendyol ve Monster müşteri hizmetleri ile durumu görüşün bence, iyi fiyata almışsınız iptal olmasın sonra.

Monster Tulpar 2.1.7 de 125+15 var sanırım. 130 olması çok fark etmez herhalde ama 17 olması kötü bana göre :( Birde madem indirdin 24.999 yapman lazım :)
Haftasonu falan yine 24.999a indirebilirler. İtopyada indirime giren gigabytelarda da böyle oldu, 21.500e düşmüştü birkaç gün sonra tekrar 19.999dan alabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı