20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Legion varken Monster'in yuzune bakmamalisin acikcasi. 1 yil sonra bu space nerden firladi diye konu acarsan sasirma.

Sağolun ama monster olmasına karar verdim. Büyük ihtimalle T5 V21.7 alacağım yapılandırma yaparak.
Ben de Monster sahibi biri olarak asla önermem. ilk cihazım aldığımda arızalıydı değişti. Daha sonra o da 1 sene içinde 5 kez tamir gördü ve tüketici hakem heyetine gittim. Yeni pc verdiler o da sürekli arıza çıkarıyor. Bu sefer para iadesi aldım. Parayı toplayabilirsem 3070 kartlı Lenovo alacağım. Bence hiç bulaşmayın.

Ben de Monster sahibi biri olarak asla önermem. ilk cihazım aldığımda arızalıydı değişti. Daha sonra o da 1 sene içinde 5 kez tamir gördü ve tüketici hakem heyetine gittim. Yeni pc verdiler o da sürekli arıza çıkarıyor. Bu sefer para iadesi aldım. Parayı toplayabilirsem 3070 kartlı Lenovo alacağım. Bence hiç bulaşmayın.
Model neydi acaba ?
Model neydi acaba ?
Lenovo bende çok düşündüm ama teknik servis konusunda çöpler monster bir sıkıntı olursa en azından yardımcı oluyor Lenovoda şikayetler daha fazla.
Ekran kartını tam güçle kullanamıyorsun 100w sınırlandırılmış ve bir kaç eksikliği daha vardı yorumlarda yazmış biri okuyabilirsin ordan Hepsiburadada yorumlarında.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı