20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Değil yanlış genelleme yaptım.
Tongfang için değil onlar da sorun genelde olmaz.
Olursa sadece ekranda olur ki o zaman da direk değişim yapıyorlar.

16-18k bandına Abra A7 v11.5 güzel gider.
A7 v11.5 tongfang ve en iyi Abra modeli.

Üstat, A7 17inch olanlar sanırım, o kadar ekrana ihtiyacım yok, 17inch laptop ne olursa olsun seçenek değil, aklımda A5 18.2 var, bir yandan da 3050 Ti ile 3060p arasında ciddi performans farkı var, o kadar para vermişken Tulpar T5 20.3'te aklımdan geçiyor.

Üstat bir de şöyle bir cihaz var, tesadüfen denk geldi, fiyatı muhteşem düşük bence.
Gigabyte AERO 15
Evet, ekranı 60Hz farkındayım, ama benim elimde zaten 144Hz bir monitör var, ekran dışı diğer özellikler bu fiyata fazlasıyla iştah açıcı duruyor, MUX var mı bilgim yok, zaten MUX sanırım Monster de de hiçbir cihazda yok. Oyun için filan harici monitöre geçerim, film için filan kendi ekranı olağanüstü duruyor.
Senin düşüncen nedir?

Üstat, A7 17inch olanlar sanırım, o kadar ekrana ihtiyacım yok, 17inch laptop ne olursa olsun seçenek değil, aklımda A5 18.2 var, bir yandan da 3050 Ti ile 3060p arasında ciddi performans farkı var, o kadar para vermişken Tulpar T5 20.3'te aklımdan geçiyor.

Üstat bir de şöyle bir cihaz var, tesadüfen denk geldi, fiyatı muhteşem düşük bence.
Gigabyte AERO 15
Evet, ekranı 60Hz farkındayım, ama benim elimde zaten 144Hz bir monitör var, ekran dışı diğer özellikler bu fiyata fazlasıyla iştah açıcı duruyor, MUX var mı bilgim yok, zaten MUX sanırım Monster de de hiçbir cihazda yok. Oyun için filan harici monitöre geçerim, film için filan kendi ekranı olağanüstü duruyor.
Senin düşüncen nedir?
Linkini attigin bilgisayarin mukemmel bir monitoru var bu arada.

Gigabyte AERO 15
Senin düşüncen nedir?

1-MUX sadece Abra serisinde ve 1-2 Tulpar'da yok.
2-Evet o çok iyi ama bence değer. Yani oyun içinse yok alma derdim ama 144 Hz monitör varmış. Ama sana kalmış. Galiba o Gigabyte modelde MUX yoktu.

3-Tulpar T5 v20.3 alma. Pek iyi bir model değil.

4-vallahi bence o Gigabyte olanı ya da Abra A7 v11.5-Abra A5 v18.2 zekice olur.
Forumda birkaç kişiye Abra A5 v18.2 aldırdım.
Biri dedi Forza Horizon 5 fanlar maximumda ve mod da performans modunda(yani en iyi modda) 78 derece.

Yani ya Abra A5 v18.2 ya da Gigabyte olanı al.

Karar senin. Ama madem 144Hz monitör var hemen Gigabyte olanı al. Neden mi hemen.
Her an tekrar 30000 TL olabilir.

5-Eğer sen alana kadar Gigabyte 19k kalırsa Gigabyte al. Eğer sen alacağın zaman Gigabyte eski 30K fiyatına dönerse Abra A7 v11.5 alırsın.
Bak beni dinle A7 v11.5 cidden iyi. Eğer Gigabyte tekrar 30K olursa A7 v11.5 al.
V18.2 sorun olasılığı binde bir ise v11.5 için sorun olasılığı yüzbinde bir.

Karar senin. Ama madem 144Hz monitör var hemen Gigabyte olanı al. Neden mi hemen.
Her an tekrar 30000 TL olabilir.

Bu arada üstat, 30 değil, 37k normal fyatı=) 17k indirim var) sipariş veriyorum şimdi, inşallah bir sorun falan olursa İtopya iadede sıkıntı çıkarmaz, ayrıca bir diğer sorum, madem teknik servistesin, illaki bilgin vardır Gigabyte teknik servisi var mı TR'de, ve ne kadar ilgililer?

Bu arada üstat, 30 değil, 37k normal fyatı=) 17k indirim var) sipariş veriyorum şimdi, inşallah bir sorun falan olursa İtopya iadede sıkıntı çıkarmaz, ayrıca bir diğer sorum, madem teknik servistesin, illaki bilgin vardır Gigabyte teknik servisi var mı TR'de, ve ne kadar ilgililer?
Var diye duymustum.

Gigabyte sipariş verdiyseniz en iyisini yaptınız.
Emin değilim ama İtopya yardımcı olacaktır ondan eminim.
İnşallah laptopunuz sorunsuz ve sıkıntısız gelir.

Gigabyte sipariş verdiyseniz en iyisini yaptınız.
Emin değilim ama İtopya yardımcı olacaktır ondan eminim.
İnşallah laptopunuz sorunsuz ve sıkıntısız gelir.

En önemlisi İtopya güvenilir bir site değil mi? Yani iade gerekirse filan sıkıntı çıkarmaz herhalde, bir de bu kadar yüksek bir indirimin sebebi, mesela teşhir veya ayıplı olmasından dolayıysa bunu açıklamada yazardı değil mi?

En önemlisi İtopya güvenilir bir site değil mi? Yani iade gerekirse filan sıkıntı çıkarmaz herhalde, bir de bu kadar yüksek bir indirimin sebebi, mesela teşhir veya ayıplı olmasından dolayıysa bunu açıklamada yazardı değil mi?
Itopya guvenilir site.
Hayir ayipli mal satmazlar.
Itopya arada bir anormal indirimler yapan harika firma.

İtopya guvenilir site.
Hayir ayipli mal satmazlar.
İtopya arada bir anormal indirimler yapan harika firma.

Teşekkürler cevapların için, içinde 105W Max-Q 3060 varmış, benim için gayet yeterli, aslında stok bulunsa 1 dakika düşünmem Legion 5 3060p alırım da, lanet Lenovo kar etmek istemiyor. İnşallah yarın mesai saatine kadar indirimi bitmez Aero'nun, işlem limitine takıldım, şubeden işlem yaptıktan sonra hala aynıysa artık bunu alacağım.

Teşekkürler cevapların için, içinde 105W Max-Q 3060 varmış, benim için gayet yeterli, aslında stok bulunsa 1 dakika düşünmem Legion 5 3060p alırım da, lanet Lenovo kar etmek istemiyor. İnşallah yarın mesai saatine kadar indirimi bitmez Aero'nun, işlem limitine takıldım, şubeden işlem yaptıktan sonra hala aynıysa artık bunu alacağım.
Insallah alirsiniz.
105W 3060 95W 3050TI ezer geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı