20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Üstat peki cihazın özelliklerinde yazıyor mu olup olmadığı? Yazıyorsa tam olarak ne yazıyor, yani bakınca nasıl anlarım MUX olduğunu?
Sen almadın mı Gigabyte'ı?..
Neyse asla anlayamazsın tek bakışta
Asla MUX var ya da kasa modeli falan yazmazlar.
Bunun genellemeleri var.
MUX genellemeye dayalı, olup olmadığını bize o modeli alanlar söylüyor.
Kasa ise bazı kurallar var. Monster kasa ayrimi bu kurallara göre:

Ve şu Gigabyte olanı hemen alın derim.

Gigabyte Aorusta 100+15 w tgp 3060 için

Bu da aero

3060lı victus da kaç bilmiyorum.

Üstat alacağım da, üstte yazdığım gibi, limite takıldım, param dövizde duruyor, mesai saati dışında o kadar satış yapmama müsaade etmiyor banka, o yüzden mecbur yarını bekleyeceğim. İnşallah kalır o indirim.
Amin.
Valla kartı iyi işlemcisi iyi.
Ekran 4K 60Hz. Bir tek Hz az.
O da 144Hz monitörün olduğu için soru değil.

Legion 5 ekran kartı 130 w max ama 17 inç

Üstat alacağım da, üstte yazdığım gibi, limite takıldım, param dövizde duruyor, mesai saati dışında o kadar satış yapmama müsaade etmiyor banka, o yüzden mecbur yarını bekleyeceğim. İnşallah kalır o indirim.
Banka limitimi artırmadığı için 37kya amazonda ge76raider 11uh model laptopu kaçırdım. Başka bir versiyonunu vatanda yakaladım sonradan 39 kya.

Legion 5 ekran kartı 130W Max ama 17 inç.

Banka limitimi artırmadığı için 37kya Amazon'da GE76RAIDer 11uh model laptopu kaçırdım. Başka bir versiyonunu vatan da yakaladım sonradan 39 kya.

Üstat konu sahibi ben değilim. Benim için dediysen bilgim var o laptoptan. 17inch çok ama bana, 15 olsa 3060'lı versiyonu direk anında alırım. Da işte hiçbir yerde stokta yok.

Geri
Yukarı