20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
Üstat, A7 17inch olanlar sanırım, o kadar ekrana ihtiyacım yok, 17inch laptop ne olursa olsun seçenek değil, aklımda A5 18.2 var, bir yandan da 3050 Ti ile 3060p arasında ciddi performans farkı var, o kadar para vermişken Tulpar T5 20.3'te aklımdan geçiyor.

Üstat bir de şöyle bir cihaz var, tesadüfen denk geldi, fiyatı muhteşem düşük bence.
Gigabyte AERO 15
Evet, ekranı 60Hz farkındayım, ama benim elimde zaten 144Hz bir monitör var, ekran dışı diğer özellikler bu fiyata fazlasıyla iştah açıcı duruyor, MUX var mı bilgim yok, zaten MUX sanırım Monster de de hiçbir cihazda yok. Oyun için filan harici monitöre geçerim, film için filan kendi ekranı olağanüstü duruyor.
Senin düşüncen nedir?
Hocam selamlar.
MUX Switch sadece monsterda değil ama sizin harici monitörünüz varsa MUX aramanız gerekmiyor, harici monitör taktığınızda o olay çözülüyor zaten.
Aero 60hz amoled ekranlı gayet güzel cihaz. Dediğiniz gibi oyun için monitörden oynayacaksanız, normal işlerinizde de ofiste okulda aeronun güzel ekranı sizi tatmin eder diye düşünüyorum. Bence mantıklı.
Aeronun indirimi bu gece 23.55te bitiyor bu arada, haberiniz olsun. Ama bu aralar itopya Gigabyteların fiyatında indirim yapıyor, hiç alamayacak olursanız tekrar kampanya bekleyebilirsiniz de.
Ben de birkaç gün önce Gigabyte'ın Aorus modelini aldım. Oyun performansı ve soğutma sistemi mükemmel. Kafanızda soru işareti olmasın diyebilirim.

Hocam selamlar.
MUX Switch sadece Monster'da değil ama sizin harici monitörünüz varsa MUX aramanız gerekmiyor, harici monitör taktığınızda o olay çözülüyor zaten.
Aero 60Hz AMOLED ekranlı gayet güzel cihaz. Dediğiniz gibi oyun için monitörden oynayacaksanız, normal işlerinizde de ofiste okulda Aero'nun güzel ekranı sizi tatmin eder diye düşünüyorum. Bence mantıklı.
Aero'nun indirimi bu gece 23.55'te bitiyor bu arada, haberiniz olsun. Ama bu aralar İtopya Gigabyte'ların fiyatında indirim yapıyor, hiç alamayacak olursanız tekrar kampanya bekleyebilirsiniz de.
Ben de birkaç gün önce Gigabyte'ın Aorus modelini aldım. Oyun performansı ve soğutma sistemi mükemmel. Kafanızda soru işareti olmasın diyebilirim.

Teşekkürler bilgi için, Aorus incelemesine filan baktım stress altında 75 derece üstünü görmüyor cihaz, açıkçası beklentimin üzerinde çıktı, bitiyorsa da yapacak bir şey yok, bekleyeceğiz, Aorus'a da Legion'a indirim gelir belki, sizdeki Aorus'un özellikleri ne ve kaça aldınız?
Bu arada harici monitör zaten bir nevi MUX görevi görüyor, bildiğim bir bilgi, unutmuşum, sizden görünce hatırladım.

Teşekkürler bilgi için, Aorus incelemesine filan baktım stress altında 75 derece üstünü görmüyor cihaz, açıkçası beklentimin üzerinde çıktı, bitiyorsa da yapacak bir şey yok, bekleyeceğiz, Aorus'a da Legion'a indirim gelir belki, sizdeki Aorus'un özellikleri ne ve kaça aldınız?
Bu arada harici monitör zaten bir nevi MUX görevi görüyor, bildiğim bir bilgi, unutmuşum, sizden görünce hatırladım.
20.000e aldım ben de hocam, aynı 3060ın Aorus modeli sadece.

Peki indirim 23:55'te biteceğini nereden biliyorsun? Bir yerinde mi yazıyor? Ben göremedim.

Bir de aldığın cihaz 15G mi 15p mi? 15G ise yani, fena değil, 15p ise mükemmel bir cihaz o fiyata.
Dev kampanya sayfasına tıkladığınızda görselin altında ufak yazıyla yazıyordu hocam. Önceki kampanyalarda da böyle yazıyorlar, raconlarını öğrendim diyebilirim :D
Cihaz 15P KD.

Arkadaşlar konu sahibi olarak çok kararsız kalmıştım onun için yardım istemiştim şuan fikrim MSIdan yana gibi oldu çünkü soğutması falan çok daha iyi olduğu söyleniyor aynı zamanda tasarım olarak da çok beğendim model bu
https://www.hepsiburada.com/msi-gp6...r-p-HBCV000006G7VM?url_src=and-product-detail

Bunun SSD hızlarını göremiyorum yazmiyor bir yerde almış olan varsa ne hızları yardımcı olabilir mi ?

Geri
Yukarı