20-25 bin TL Gaming laptop önerisi

ozan10

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır deliler gibi araştırma yapıyorum. 20-25k arası bir Gaming bilgisayar için ve neredeyse piyasadaki her modelin seri numaralarına kadar ezberledim. ASUS TUF çok ısınıyor, Monster'dan çok şikayet var çok ses çıkarıyor, Acer ve Casper ikilisinden bahsetmiyorum bile, 3050 ve 3050 Ti ekran kartlarında kronik sorunlar var 4 GB VRAM yetmiyor falan filan kafam gerçekten aşırı fazla şişti. Yalvarırım bir yardımcı olun güzel ısınmayan, aldıktan 1 yıl sonra bozulmayan laptop bulayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında piyasada ki en pahalı laptopları kullanıp o kadar saçma sorunlarla uğraşmış biri olarak söyleyebilirim ki ne kadar para verirsen ver o laptop olmaya devam edecek. 100,000TL versen de o panel menteşesi 1 yıl sonra elinde kalacak. Genel problemlerden kaçmak için öncelikle MSI, Monster, Casper, HP markasından uzak durmanı tavsiye ederim. Isınma problemlerinden kaçmak içinde mümkün olduğunca kalın bir model seçmeni tavsiye ederim. Marka olarak tercihini Dell, Acer ve Asus'dan yana yapmanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır deliler gibi araştırma yapıyorum. 20-25k arası bir Gaming bilgisayar için ve neredeyse piyasadaki her modelin seri numaralarına kadar ezberledim. ASUS TUF çok ısınıyor, Monster'dan çok şikayet var çok ses çıkarıyor, Acer ve Casper ikilisinden bahsetmiyorum bile, 3050 ve 3050 Ti ekran kartlarında kronik sorunlar var 4 GB VRAM yetmiyor falan filan kafam gerçekten aşırı fazla şişti. Yalvarırım bir yardımcı olun güzel ısınmayan, aldıktan 1 yıl sonra bozulmayan laptop bulayım.
Keşke okuyarak anlasaymışsın. Acer son serilerinde özellik eksikliği harici soğutması gayet yeterli. 10. seriden 12.seriye kadar AMD tarafında da aynı şekilde.

Keşke okuyarak anlasaymışsın. Acer son serilerinde özellik eksikliği harici soğutması gayet yeterli. 10. seriden 12.seriye kadar AMD tarafında da aynı şekilde.
kankam acer ve casper genel olarak servisten çıkmayan makinalar ekran kartı sorunlarını duymayan yoktur ikisi içinde. 1 yıl sonra çöpe atacağın makinalar yapıyolar

Yeni konular

Geri
Yukarı