20-25 bin TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-25.000

abdulsamet_gv

Hectopat
Daha fazla  
Mimari tasarım programlarını kullanabileceğim bir laptop arıyorum.
Tercihim GTX3070 ve 1TB depolama alanı olmasıdır.
GTX3060 da olabilir ancak render alacağım için hızlı bir bilgisayara ihtiyacım olacak.

Bakıp beğendiğim laptop budur ancak almadan önce sizlerden hem bu ürün hem de diğer ürünler hakkında bilgi almak istedim.

Mimari tasarım programlarını kullanabileceğim bir laptop arıyorum.
Tercihim GTX3070 ve 1TB depolama alanı olmasıdır.
GTX3060 da olabilir ancak render alacağım için hızlı bir bilgisayara ihtiyacım olacak.

Bakıp beğendiğim laptop budur ancak almadan önce sizlerden hem bu ürün hem de diğer ürünler hakkında bilgi almak istedim.
Attığınız laptop bence tamamdır. Aynı fiyata daha iyi bir performans bulabileceğinizi sanmıyorum. Belki ryzen 9 5900hx olan modellere bakabilirsin render daha önemli olacağı için.

30 bin TL bizi aşar ancak güzel bir bilgisayar.
Pahalı gibi geldi o fiyatlara 3080 laptop alabilirsiniz gibi
İnanır mısınız o laptop dün 21 bin tl idi ancak satıcı değişti ve 24 bin tl oldu. keşke zamanında alsaydım.
Attığınız laptop bence tamamdır. Aynı fiyata daha iyi bir performans bulabileceğinizi sanmıyorum. Belki ryzen 9 5900hx olan modellere bakabilirsin render daha önemli olacağı için.
şöyle bir asus laptop var ama
i7 gtx3070 mi tercih etmeliyim
ryzen 9 gtx3060 mı

Dosya Ekleri

• IMG_20210930_130935.jpg
    IMG_20210930_130935.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 32
GTX serisinin 3000 modellerinin olduğunu da ilk defa sizden duyuyorum. 16Xx'lerde bitmemiş miydi o yahu?
Şaka bir yana, MSI kaliteli üreticidir. Monster da olabilir fakat Tongfang kasa olanları. Clevo kasa kullananlar çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı