20-25 bin TL sistem toplama

Bu en uygun fiyatlı satan yerler.
Teknobiyotik
Teknoraks.
Depopark.
Tebilon.
Gibi siteler, bunların çoğunun ismini pek duymadım.
Hiçbir incelemeleri ve yorumları da bulunmuyor.
Buralardan ürün tecih etmek ne kadar mantıklı?

Sitelerin tamamı güvenilir hocam merak etmeyin.

Crucial Ballistix RAM'lerinde kaliteli çipler bulunduğundan dolayı önerdim hocam. Bir de overclock yapıldığı zaman yüksek frekans hızlarına çıkabiliyor.

Eminim öyledir fakat ben bütçeden kısmak adına g. Skills kullanmayı düşünüyorum. Corsair tercih etmem gerçekten bu fiyat farkını verip bütçemi zorlamaya değecek mi?

3070'in marka model sogutma sistemi vsde önemli hocam 3070 alabiliyorum diye direk atlamamak lazım hangi versiyonu almayı düşünüyorsunuz.

veya

Eminim öyledir fakat ben bütçeden kısmak adına g. Skills kullanmayı düşünüyorum. Corsair tercih etmem gerçekten bu fiyat farkını verip bütçemi zorlamaya değecek mi?

2 yılı aşkındır G.Skill RAM kullanıyorum hatta geçnlerde çift kanal olsun diye aynısından aldım taktım 2x8 şekilde kullanıyorum şu an memnunum teknoloji şans işidir biraz da.

Veya.

Dostum RAM'i 16 SSD 500 GB yaparsak eğer 3070 Ti'li sistem gene dizilebilir 1 TB yanında HDD ekleriz yeterli olur.

Hatta buyurun fiyatı gerçekten çok iyi kalan bütçeyle özelleştir bölümünden bir şeyler yapılabilir.

Dostum RAM'i 16 SSD 500 GB yaparsak eğer 3070 Ti'li sistem gene dizilebilir 1 TB yanında HDD ekleriz yeterli olur.

HDD'lere karşı bir nefratim var asla HDD satın almayacağım, kişisel bir şey :)
1TB M.2 ve 32 GB RAM'den de pek kısmak istemiyorum çünkü ben bu PC'yi KKTC'den Türkiye'ye gelerek alacağım. Şu anda buradaki fiyatlar ile oradaki fiyatlar arasında çok büyük bir fark mevcut. İlerleyen zamanlarda upgrade yapmak istediğimde ise bu ufak gördüğümüz parçalar için burada ciddi miktarlar ödemem gerekecek.

Fiyat farkı konusunda örnek vermem gerekirse:
TR'de Palit RTX3070 Gaming Pro - 13.092, 63 TL.
KKTC'de Palit RTX3070 Gaming Pro - 20.720, 00 TL.

Hatta buyurun fiyatı gerçekten çok iyi kalan bütçeyle özelleştir bölümünden bir şeyler yapılabilir.
Bu sistem şuanda kafamı çok karıştırdı :)

Son düzenleme:

Bunun anakartı kötü vrm soğutması hiç bir şey yok çırılçıplak onun dışında güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı