20-25 M.2 oda için 9000 BTU mobil klima etkili olur mu?

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Taşınma durumum olduğu için duvar tipi klima almak istemiyorum. 20-25 M.2 bir odada Home Office çalışmaktayım. Günümün 14-15 saati evdeyim ve Gaziantep'de yaşadığım için sıcaklıklar yüksek. Aşağıdaki linkte yer alan ürünü ya da o markaya ait benzer bir ürünü kullanan var mı? Arçelik ve Beko'nun modelleri 15-20k fiyatlara sahipken bu ürünün fiyatı nedense çok uygun. Sizce yeterli bir soğutma sağlar mı?

Merhaba soğutma açısından alanınıza yetecektir ancak bu cihazlar birazcık zahmetli sıcak hava tahliye borusu için duvarı deldirmeniz veya camı kestirmeniz gerekli.
Su gideri içinse alt kısımdan bir delik gerekli.
Son olarak da iç ve dış ünite bir arada olduğundan 65 dB ses seviyesinin altına inmez bunlar benim için sorun değil derseniz işinizi görür.

Merhaba soğutma açısından alanınıza yetecektir ancak bu cihazlar birazcık zahmetli sıcak hava tahliye borusu için duvarı deldirmeniz veya camı kestirmeniz gerekli.
Su gideri içinse alt kısımdan bir delik gerekli.
Son olarak da iç ve dış ünite bir arada olduğundan 65 dB ses seviyesinin altına inmez bunlar benim için sorun değil derseniz işinizi görür.

Sıcak hava tahliye borusu için pencereye zarar vermemek adına pencereyi menteşelerden çıkarıp oraya bir tahta veya mdf benzeri bir şey kestirip kestirip taksak onu delsek daha iyi olmaz mı?

Sıcak hava tahliye borusu için pencereye zarar vermemek adına pencereyi menteşelerden çıkarıp oraya bir tahta veya mdf benzeri bir şey kestirip kestirip taksak onu delsek daha iyi olmaz mı?
Aynısından aldım ve pencereyi deldirdim. Çok basit bir işlem, kiracı olduğum için de evden çıkarken yeni pencere taktırıp çıkacağım.

Geri
Yukarı