20-30 gram ekonomik termal macun önerisi

odunq

Hectopat
Daha fazla  
5-10 TL'ye satılan termal macunlardan mevcut onu kullanıyorum ama bazı parçalara daha kaliteli bir şeyler sürebilirim diye düşünüyorum. 3-5 gram macuna 100TL veremem şöyle 20-30 gram şeklinde ekonomik ve kaliteli olarak önerilen termal macun var mı?
Örneğin şu şekilde açabilirim:
MX-4 4gram 80TL ama 20 gram olsun 200TL olsun

Bu arada başlık da hem ekonomik hem F/P olarak uygun olsun şeklindeydi ama düzeltme yapılmış. 30 gram ekonomik termal macun =10 TL'lik macun demektir.
Benim istediğim ile alakası bulunmuyor.

Son düzenleme:
5-10 TL'ye satılan termal macunlardan mevcut onu kullanıyorum ama bazı parçalara daha kaliteli bir şeyler sürebilirim diye düşünüyorum. 3-5 gram macuna 100TL veremem şöyle 20-30 gram şeklinde ekonomik ve kaliteli olarak önerilen termal macun var mı?

Neden o kadar çok istiyorsunuz?

20-30 gram en az 90 kere sürülebilir.

Neden o kadar çok istiyorsunuz?

20-30 gram en az 90 kere sürülebilir.
Zaten o kadar kullanım yapmak için istiyorum hocam. Arkadaşlarımın neredeyse tüm bilgisayar bakımlarını ben yapıyorum. Kendi sistemimi de sık sık değiştirip bu arada aldıklarım sattıklarım da çok oluyor. Söylediğim 20gram dandik macunu yarıladım mesela 1-1.5 senede.

Zaten o kadar kullanım yapmak için istiyorum hocam. Arkadaşlarımın neredeyse tüm bilgisayar bakımlarını ben yapıyorum. Kendi sistemimi de sık sık değiştirip bu arada aldıklarım sattıklarım da çok oluyor. Söylediğim 20gram dandik macunu yarıladım mesela 1-1.5 senede.

Maalesef o bütçede kaliteli tek kelime ile imkansız.

kaliteliyi bırakın kalitesiz bile yok. :D

Maalesef o bütçede kaliteli tek kelime ile imkansız.

kaliteliyi bırakın kalitesiz bile yok. :D
Net bir bütçe söz konusu değil hocam. Önemli olan dediğim gibi hem bol hem uygun fiyatlı bir kaliteli termal macun olsun.
Marşmelov daha işe yarayabilir hocam diş macunu yerine haklısınız.
Konuyla alakası olmayan saçma fikirlerin bana faydası olacağını sanmıyorum. Yardımcı olmayı düşünmüyorsanız konuyu kirletmeyin en azından.

Net bir bütçe söz konusu değil hocam. Önemli olan dediğim gibi hem bol hem uygun fiyatlı bir kaliteli termal macun olsun.

Konuyla alakası olmayan saçma fikirlerin bana faydası olacağını sanmıyorum. Yardımcı olmayı düşünmüyorsanız konuyu kirletmeyin en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı