20 bin TL bütçe ile dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
20000

siyahkedi2

Centipat
Mühendislik öğrencisiyim, 20k bütçe ile laptop almayı planlıyorum.
Monster, Casper, GameGaraj ve Lenovo'nun 3050 ve 3050 Ti'lı modelleri hariç tüm önerilerinize açığım.

Araştırmalarım sonucu almayı planladığım cihaz: Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200JUTX
Bu cihazda kronik bir sorun bulunuyor mu? Lenovo'nun 3050 ve 3050 Ti'lı cihazlarında adaptör sorunu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptör sorunu yok hocam alabilirsiniz.
Birkaç forumda ve hepsiburada da bazı müşteri yorumlarında aynı sorunu görünce bu sabah ryzen7 rtx3050ti'lı modelini kargoda iade ettim.
Bütçeyi aşabilirsen buna bak aşamazsan attığını al:
Hocam bende abra a7 v13.1 modeli cihaz vardı 6 ay kullanım sonunda iade ettim, statik elekt. problemi yüzünden. Ayda en az 3 defa teknik servise giderdim yani anlayacağınız teknik servis çalışanları ile baya yakındık. Hatta okulum bittince cv attıp staj isteyeceğim. Öneriniz için teşekkür ederim.
Bileşen tarafında çok yi hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Evet gerçekten iyi ama kronik sorunu var mı diye araştırma yapıyorum, teşekkür ederim.

Birkaç forumda ve Hepsiburada'da bazı müşteri yorumlarında aynı sorunu görünce bu sabah Ryzen7 RTX3050 Ti'lı modelini kargoda iade ettim.

Hocam bende Abra A7 v13.1 modeli cihaz vardı 6 ay kullanım sonunda iade ettim, statik elekt. Problemi yüzünden. Ayda en az 3 defa teknik servise giderdim yani anlayacağınız teknik servis çalışanları ile bayağı yakındık. Hatta okulum bittince CV attıp staj isteyeceğim. Öneriniz için teşekkür ederim.

Evet gerçekten iyi ama kronik sorunu var mı diye araştırma yapıyorum, teşekkür ederim.

Aldığınız model sorunlu zaten hocam v20.4 ise güzel bir modeldir ama almasanız tabii sizin tercihiniz Ideapad Gaming 3'te güzeldir.

Aldığınız model sorunlu zaten hocam v20.4 ise güzel bir modeldir ama almasanız tabii sizin tercihiniz Ideapad Gaming 3'te güzeldir.
Konu başlığında almak istediğimi belirttiğim cihazı biraz araştırdım hocam, sadece ölü piksel ve ışık sızması konusunda şikayet bulabildim. Bu model için bu sorunlar yaygın mı yani daha önce böyle bir durum hakkında forumda bir konuya denk geldiniz mi?

Konu başlığında almak istediğimi belirttiğim cihazı biraz araştırdım hocam, sadece ölü piksel ve ışık sızması konusunda şikayet bulabildim. Bu model için bu sorunlar yaygın mı yani daha önce böyle bir durum hakkında forumda bir konuya denk geldiniz mi?

Hocam her laptopta şansınıza göre ölü piksel çıkabilir ki bu durum normaldir 60000TL'ye aldığın Laptop'da da 10bintlye aldığında da çıkabilir o yüzden çok sorun etmez.

Geri
Yukarı