20 bin TL civarı Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000-25000
Öyle bir şey yok, fiyatlar daha kolay kolay düşmez. Ona bakılırsa 3 hafta önce 20 bin altına bir sürü 3060 seçeneği varken artık tek seçenek var.

Belirtmek istediğim şu;
O zaman o paraydı şimdi alınmaz değil. 3060 Ryzen 5 daha geçenlerde 20 altıydı, yani 26 bin olması sadece müşteri çekme amaçlı. 20-23 bandına i7-Ryzen 7 ve 3060 sistemler mevcut.

Belirtmek istediğim şu;
O zaman o paraydı şimdi alınmaz değil. 3060 Ryzen 5 daha geçenlerde 20 altıydı, yani 26 bin olması sadece müşteri çekme amaçlı. 20-23 bandına i7-Ryzen 7 ve 3060 sistemler mevcut.
Varsa o fiyat bandında at bizde yararlanalım arkadaşın dediği fiyata. 20 altına düşmesi şuan için çok zor diyorum yani.

3060 130W'lar pahalı oluyor genelde hocam be.
Hocam illa ki 130w olsun demiyorum. Demeye çalıştığım bazı laptoplarda max-q ayarındaki laptopları normalmiş gibi satıyorlar. Minimum 100w almanızı öneririm. Öbür türlü 2070 daha güçlü kalacaktır.

Bu arada baktığınız victus modeli tahminen 100w civarı o açıdan iyidir.

Hocam Monster bilgisayarların fan sesi çok yüksek oluyor ayrıca ısınma problemi de var diye biliyorum.

O fiyata aldanmayın hocam, 3 hafta önce falan 3060 Ryzen7 5800H versiyonunu 21'e aldım.

Dediğiniz versiyon şu an 25 civarında.

Hocam illaki 130W olsun demiyorum. Demeye çalıştığım bazı laptoplarda Max-Q ayarındaki laptopları normalmiş gibi satıyorlar. Minimum 100W almanızı öneririm. Öbür türlü 2070 daha güçlü kalacaktır.

Bu arada baktığınız victus modeli tahminen 100W civarı o açıdan iyidir.

En az 100W olan bir şey tercih ederim zaten onda sıkıntı yok hocam.

Bence HP Victus daha iyi bir seçenek, 8GB RAM eklerseniz uzun süre kullanırsınız.

Bence HP victus daha iyi bir seçenek, 8 GB RAM eklerseniz uzun süre kullanırsınız.

Bir arkadaş şunları yazmıştı:

Yeni konular

Geri
Yukarı